Lista ocen Peugeot 206 Hatchback 1.1 i 60KM 44kW 1998-2009 (167) - Widoczność

Na liście zabraknie 285 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ollbrzym
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Mam średni wzrost więc jest idealnie. Natomiast gdy jadę jako pasażer zauważam, że wysokim przeszkadza długa deska rozdzielcza sprawiająca, że "siedzi się w słupkach" i pytania "jak z prawej?" są normą. Podobnie jest z wypatrywaniem zmian sygnalizacji świetlnej.
~STUDENT
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
widoczność jest zajebista, ta przednia szyba jest świetna! do tyłu też luks - warto ściągnąć zagłówki z tyłu jeśli chce się mieć lepszy widok. z przodu zawadza tylko lewy słupek - dosyć szeroki, potrafi w pewnych sytuacjach zasłonić!!!
~Paweł Jaruzelski / sxrdt@interia.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
do tyłu słabo widać, ale coś za coś. opływowa karoseria i kształt samochodu z podniesionym lekko tyłem nie daje możliwości wygodnego manewrowania do tylu. Lusterka mają dośc duże martwe pole. Przydały by sie w standarcie lusterka asferyczne.
~Dawid
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Bardzo dobra widoczność zwłaszcza z przodu, choć w innych kierunkach też jest O.K. Plus za wysoką pozycję za kierownicą, dużą przednią szybę, co pozwala dobrze obserwować, to co dzieje się na ulicy podczas jazdy.
~Elbric
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Szyby przyciemnione, duży plus. Nie razi słońce w oczy, choć słupek czasami utrudnia widoczność, to jednak jest ok. Zgroza mnie bierze tylko wówczas, gdy widzę za kierownicą tylko włosy kierowcy i zadarty nos by widział więcej, brr.
~Dawid_G_16@interia.pl
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Nie jest ona najlepsza z porównaniem z innymi autami miejskimi (np. VW polo, FIAT Punto II). Mała widoczność z tyłu (przeszkadzają szerokie słupki). plus dla widoczności to duża szyba przednia która jest w miarę dobrze załamana.
~Adam
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Hmmm... Przydałaby się klimatyzacja i podłokietnik :) Zawieszenie raczej wytłumia większość nierówności. Widoczność dość dobra, ale opadająca maska może utrudniać parkowanie dla mniej obeznanych kierowców.
~Konrad
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Jedyny mankament to przedni słupek od strony kierowcy. Na ostrych zakrętach na trasie zasłania drogę, a w mieście przy skręcaniu w wąskich uliczkach "goni" pieszego na pasach. Poza tym w porządku.
~Vouk
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
Jak dla mnie bardzo OK, przywykłem do tego auta na tyle że widzę wszystko. Tył oczywiście nieco gorzej . Parkowanie nie sprawia specjalnych problemów, słupki nieco za grube ale ja tam nie narzekam.
~Pedro
Hatchback 1.1 i 60KM 44kW
do przodu trochę przeszkadzają dość szerokie słupki, poza tym nie widać maski więc przy parkowaniu można zahaczyć o tą wstrętną gumę, która często potem się odrywa, do tyłu widoczność gorsza
Peugeot 206 Hatchback