Lista ocen Peugeot 206 Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW 2002-2006 (7) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Trochę tego jest, ale nie są to usterki wykluczające auto z dalszej jazdy, np: Żarówki - przynajmniej jedna H7 w miesiącu, podświetlenie przełączników deski rozdzielczej, zacinająca się tylna wycieraczka, wyrobiona manetka kierunkowskazów (czasami kierunek "wylata"), pilot od radia rządzi się własnym życiem, centralny zamek jednych drzwi odmówił posłuszeństwa. Plus że do tych wszystkich elementów jest łatwe dojście i są proste w konstrukcji,...
~borgolot
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Co chwilę jakaś pierdoła, tylne lampy-przerobiłem na swój patent, bo już straciłem do nich cierpliwość, Klipsy pokrywy silnika: totalna porażka- przerobiłem, korek w hłodnicy- wymieniłe na swój patent, osłona silnika- dałem na wkrętach, Wtyczka wentylatora- kolejny patent, zaczepy rolety- dorobiłem, itd, itd. (to tylko ostatni kwartał) To trzeba lubić, ale w tym wieku można wybaczyć.
~Grzesiek
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
to co mnie denerwuje najbardziej, to tzw. czapeczki mocujące plastikową pokrywę silnika!!! masakra nie wiem kto tak to wymyślił. Jesli tylko leciutko źle nałożysz tą czapeczkę. to ją gubisz:D koszt jednej to 8- 10 zł. poza tym osłona pod silnik tak samo. Jedna zima i zerwana (koszt jakieś 160 zł, ale zrezygnowałem i po prostu jej nie zakładam). To są mankamenty, jakie mi przychodzą do głowy.
~pawel.d86@gmail.com
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Czasem pojawiają się komunikaty typu Airbag Fault, ABS Fault, Antipollution Fault. Większość spowodowana jest zaśniedziałymi połączeniami elektrycznymi. Łatwe do usunięcia we własnym zakresie.
~daniel1704
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
W modelach peugeot psuje się kontroler od kierunkowskazów trzeba go wymienić
~Kaz
Nic się nie dzieje.