Oceny Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW 2006-2011

Najnowsze oceny Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW 2006-2011

2,6
~Jeżolo
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Peugeot 207 to samochód, który bardzo ładnie się zestarzał i nadal cieszy oko swoim wyglądem. Ale ze względu na jego liczne usterki oraz techniczne patologie... zdecydowanie nie warto go kupować. Niestety za atrakcyjną stylizacją nadwozia nie idą tak istotne kwestie, jak niezawodność oraz solidnośc konstrukcji. Moja 207 przy śmieznym przebiegu 136 tys km ostro trzeszczała plastikami, jakby przelatała conajmniej 230 tys km. Auto zużywa się od...
~UZYTKOWNIK
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Peugeot 207 1.4 95KM wersja SPORTY. Bardzo udany nastepca peugeota 206. Ladna sylwetka, która na pewno jeszcze bardzo długo sie nie zestarzeje( 206ka do tej pory wygląda całkiem "swierzo"). Jezdze tym samochodem blisko 3 lata i jestem dosc zadowolony,choc nie w 100%. Dlaczego? Otóż wybrałem nienajlepszy silnik. Powinienem był kupic albo słabszą ale ekonomiczniejszą 75konną wersję albo mocniejsza 1,6 która pali niewiele wiecej(albo wrecz tyle...
3,5
~TomM
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Samochód swoimi wymiarami zewnętrznymi nieznacznie odbiega od niektórych kompaktów jednak we wnętrzu czuć, że to tylko segment B. Wymieniając wysłużonego Peugeota 307 z przebiegiem ponad 200tyś. km (z czego 120tyś. moich) na 207 z przebiegiem 37tyś. km nie do końca byłem przekonany czy dobrze zrobiłem. Niemal pod każdym względem widać, że to samochód niższej klasy. Denerwuje trochę hałas we wnętrzu przy wyższych prędkościach, niskiej jakości...
~Damian K
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Mimo na niską klasę samochodu, uważam iż auto jest godne polecenia. Tanie części, drobne usterki, małe spalanie (po mieście). Nadaje się na pierwsze auto gdyż nie ma potwornej mocy. A krótka skrzynia biegów pozwala na bardzo zwinne i zrywne poruszanie się po mieście. Problemem może być spalanie na autostradzie gdyż samochód osiąga bardzo duże obroty przy ponad 130km/h
~mariokol
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Auto kupiłem od pierwszego właściciela w Polsce. Wersja Sporty, kolor czarny (trudny do utrzymania w czystości) ale za to prezentuje się bardzo dobrze. Przez 1,5 roku przejechałem nim 20tys. km i nie zanotowałem żadnej usterki.
2,9
~spokojny
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
ładny design wewnątrz jak i wewnątrz ale aby uszczelka pod głowicą poszła przy 60 tys. to przesada a pojazd serwisowałem od nowości , żrówki standardowo się przepalaja- oryginalne od VW najlepiej się trzymają

Usterki Peugeot 207

Peugeot 207 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

2,7
~kerim
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
jak za tą cenę to nic ciekawego są lepsze, w cieplejsze dni bez klimy to jak w piekarniku.Duża szyba i duza deska rozdzielcza powodują mało ciekawy konfort podróżowania dla jadących z przodu. Klima 4500 zł to przesada. ten kto dużo jeździ to nie polecam, a na firmę to trzeba kupic dwa bo dosyć czesto byłem na serwisie i miałem postoje.
~marek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Auto prezentuje się świetnie.Ma doskonałe zawieszenie i wspaniałe silniki.Moje auto ma 90KM i uważam że jest świetny do normalnej jazdy.Nie wyobrażam sobie jak jeżdzi ten 75KM ale to musi być męczarnia.Za to 120KM to marzenie.
~Irek
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Pojazd prezentuje się bardzo efektownie, zwraca na siebie uwagę, wykończenie dobre, materiały użyte do wykończenia wnetrza tj. tworzywa i tkaniny są dobrej jakości, wszystko jest dopasowane, ergonomiczne, obsługa intuicyjna, wygodne fotele, mocny silnik, brak dotychczas jakichkolwiek usterek.Jestem pod wrażeniem pewno dlatego,że poprzedni samochód był zwykłym bublem.
3,2
~rbuczeck@go2.pl
Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW
Niestety przeciętnie. Plusy: -niezaprzeczalnie Design auta - wyglda super zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz -hamulce -wspomaganie -nagłośnienie blaupunkta - super! Minusy: - silnik - głośna praca zawieszenia -duuuuże zużycie paliwa -ciężko zamykająca się pokrywa bagażnika
Peugeot 207 Hatchback 5d