Ocena kierowcy - Peugeot 207 Hatchback 5d

zaborowska1c@wp.pl, 13 lat temu
Rok produkcji 2010
Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Karoseria : ładny wygląd.
Przeniesienie napędu : Bardzo głośne.
Silnik : Słaby
Układ hamulcowy : Po 6 tys piszczą hamulce.
Nie kupiłbym żadnego francuza ponownie. Piszczące hamulce po 6 tys, wyjaca skrzynia biegów, głosny silnik paliwożerny, klimatyzacja śmierdzi po 6 miesiacach (zapach zgnilizny). Samochód miałem od nowości, sprzedałem go. Niestety jego dłuższe posiadanie to strata nerwów i jeszcze większej jego wartości. Tylko desperaci mogą go kupić. Wiem że ładnie wyglada ale wyglad to nie wszystko. Wiem że każdy myśli iz negatywne opinie pisze konkurencja ale poświeciłem się i pragnę napisać prawdę. Jak by co to email dla niedowiarków. Odpisze zaborowska1C@wp.pl
Bardzo głośny. Tendencja do wycia. Serwis nie znalazł przyczyny. Ten typ ta ma. Zadziwuająca diagnoza ASO. Silnik w zimę nie nagrzewał sie nawet gdy przejechałem 7km.
Ciężko chodzi. Zacinajaca sie trójka i wsteczny. Na dwójce straszne wycie jak w maluchu. Cos okropnego.
Tu można pochwalić francuza.
Słupki zasłaniają widoczność.
jak w każdym aucie.
Długo się ogrzewa w zimie. Wentylacja działa ale strasznie wsysa wszelkie smrody z otoczenia. Klima jest wielką pomyłką. Po włączeniu samochód cały się trzęsie. Robi się mocny metaliczny odgłos co jest norma w 207. Dodatkowo samochód zamienia się w muła.
Z przodu duzo miejsca. Z tyły tylko dla dziecka. Na zwykłe zakupy polecam.
Głośny jak cholera. Słychać dosłownie całą ulicę. Przy 70 km dochodzi okropny odgłos silnika
Przy silniku 1,4 9,5-10,00 l jest wielką pomyłką.
Zdzirstwo wielkie g... osobiście proponuję fiestę lub fiata punto.
Trzaskajace drzwi. Beznadziejna sprawa. Jak chcesz cicho zamknąć nie zaskoczy zamek. Kliamtyzacja zaczęła śmierdzieć po 6 miesiącach zapach stęchlizny pomimo prawidłowego jej użytkowania. Po 6 tys zaczęły piszczeć hamulce.
Skrzynia biegów istne dziadostwo. Chaczy i jest głośna. Chamowanie silnikiem powoduje straszne wycie jak w maluchu. Po 2 tys wymieniony tłumik z powodu przepalenia.
Peugeot 207 Hatchback 5d