Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hamarakesh
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się porządne, ale po kilku dniach użytkowania zaczyna denerwować brak schowków i jakieś \"dziwne miejsca\", w które niczego nie można włożyć. Nad głową kierowcy jest niby schowek na okulary, ale nie mieszczą się w nim okulary (3 pary próbowałem)W drzwiach po stronie kierowcy i pasażera są jakieś małe schowki, chyba na gumkę od ołówka, bo nawet zapalniczka tam nie wejdzie. Schowek przed pasażerem jest...
~Waldek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Nic złego nie mogę napisać. Wszystko pod ręką , jedynie ciężko sięgnąć do schowka po stronie pasażera ze wzgledu na wysoki tunel między fotelami kierowcy a pasażerem. Dzięki niemu pod podłokietnikiem mamy gigantyczny klimatyzowany schowek. Nigdy nie widziałem tak dużego schowka, mieści się w nim ok 12 puszek napojów. Używam go jako podręcznej lodówki na dłuższe przejazdy. Kierownica regulowana w dwóch poziomach fotel ma regulację odcinka...
~nowy fan francuzów
Crossover 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Tu jest jego festiwal. fajne schowki , super kieszenie w drzwiach - wejdzie butelka z wodą :-), podłokietnik- bomba, schowki pod podłoga w 2 rzędzie. Bardzo ciekawy i funkcjonalny kokpit- design mega, jego kształt- super. Dobra nawigacja i zestaw głośnomówiący. Wygodne obszerne fotele. Bagażnik fajny , ale nie rozumiem po co tam pełnowymiarowy zapas, lepiej byłoby dac dojazd i pogłębic go o te 6- 8cm jakich brakuje mi w pośrednim ustawieniu...
~brutus
Crossover 1.6 120KM 88kW
Mój najlepszy mistrz Ergonomii - Czuję się w tym aucie jak król. Wielki zakres regulacji Kierownicy i Fotela WSZYSTKO POD RĘKĄ. W czasie wakacji rejsy Wrocław - Haduszoboszlo ,Hajduszoboszlo-bibione (Włochy) , Bibione -Wrocław trasy ponad 990 km a ja mam 46 lat - ŚWIETNA KONDYCJA PO PODRÓŻY. Zona godzinami spała obok trzymając nogi na desce rozdzielczej. WIELKI chłodzony schowek pomaga przetrwać upały zmieści wielką butelkę i kilka przekąsek.
~Marshall1
Crossover 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Bardzo mi brakuje jednej rzeczy. Mam wersję allure special edition - radio jest bardzo rozbudowane, pełno pokręteł, ale za to nie ma nad nim miejsca na schowek na portfel. W czasie wyjazdów na wakacje nie ma gdzie trzymać portfela, trzeba go wkładać do ogromnego schowka w podłokietniku, a to nie jest za wygodne, kiedy się płaci na bramkach. Poza tym, ergonomia na wysokim poziomie, wszystko jest tam, gdzie być powinno.
~Maciek3008
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Przestronne wnętrze, wygodne fotele wszystko pod ręką. Jedynie do schowka po stronie pasażera jest za daleko hahaha dla kierowcy, ale to mi nie przeszkadza. Manetki od sterowania radiem i tempomatem choć są za kołem kierownicy, ale szybko można się przyzwyczaić do ich obsługi i nie sprawia to żadnych problemów. Fajną opcją są też manetki do zmian biegów.SUPER
~Marshall1
Crossover 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
W tym wyposażeniu, jaki miałem jest OK, bo nad radiem jest luka na portfel. W poprzednim 2.0 HDi 150 KM miałem full opcję i tej luki nie było, sterowanie radiem było rozbudowane i nie było po prostu gdzie trzymac portfela, co przy trasach do Chorwacji rodziło problem, gdy trzeba było płacić na bramkach i sięgać gdzieś po portfel, którego nie było pod ręką.
~JaPan
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
Idealnie. Imponujące schowki, szczególnie w drzwiach i w podłokietniku. Szczególnie ten w podłokietniku robi wrażenie - moja żona chowa tam swoją torebkę, a uwierzcie - małej nie ma. Mankament za sterowanie radiem i tempomatem spod kierownicy, ale to charakterystyka peugeota - trzeba się przyzwyczaić i zapamiętać gdzie co jest bo przycisków nie widać.
~Teuton
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Niby nie ma się do czego przyczepić przewygodne fotele ale jakoś nie moge dobrać odp pozycji wg mnie to albo kierownica powinna/regulowana w 2 plaszczyznach/ opuszczac sie nizej albo fotel podnosic wyzej ale to tez moj nawek żeby kierownica leżała na kolanach zapewne przyzwyczaje sie ze teraz jest ciut wyzej ;)

Usterki Peugeot 3008 I

Peugeot 3008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~TomekZ
Crossover 1.6 120KM 88kW
Tu też bez większych uwag. \"Pakiet manipulacyjny\" pokręteł, przycisków i dźwigni jest w sam raz pod ręką. Choć są może małe uwagi: - przednie pasy bezpieczeństwa ciężko się zapina - zbyt głęboko między fotelem a tunelem umieszczony jest uchwyt, - na 3 lub 5 biegu lewarek przeszkadza w obsłudze pokręteł klimy i nawiewów,
Peugeot 3008 I Crossover