Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~roziu1
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Kupiłem Peugeota bo teraz wiekszosc aut jest podobnej jakosci (gorszej niz dawne samchody), poprzednio miałem caddy z ksiazka serwisowa i silnik 1.9tdi , wytarł sie wałek rozrzadu powiecie olej (co 15 tys. oryginał do volkswagena) dwumas , mechanik mowi ze jeszcze skrzynie biegów padaja ( była5 biegów) czyli... a tu o dziwo peugeot i taka niespodzianka polecam.
~Łukasz
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Samochód ma już drugie tarcze hamulcowe przy przebiegu 29 tyś. Serwis pierwsze wymienił na gwarancji, gdyż się po prostu pokrzywiły i przy prędkości ponad 110 km/h biło kierownicą. Po kilku tyś. km znów jest to samo, a nie jeżdżę agresywnie. Po raz pierwszy spotykam się, że samochód ma tak kiepskie tarcze.
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Jeszcze się nie zawiodłem w czasie sześciu lat użytkowania i przejechania ponad 100 tys km nie miałem żadnej awarii. Nic się nie zepsuło jeździ jak nowy oleje i filtry zawsze co roku są wymieniane po 150 tys stosuje płukankę do silnika.
~niezadowolony
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Silnik po 100tys km doznał awarii, która zakwalifikowała go do wymiany razem z turbiną. Pęknięty blok, urwana panewka, uszkodzony korbowód itd. Niestety kilka miesięcy po gwarancji. Koszt naprawy w ASO 23tys zł.
~Michał z Warszawy
Crossover 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Praktycznie tylko klimatyzacja, a ponadto naturalne zużycie. Ponadto pękł mi w trakcie dach szklany, pomimo, że to się podobno nie zdarza (naprawiłem z ubezpieczenia)
~JaPan
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
Źle tylko dlatego, że nigdy w trasie nie stanął. Ale wymiana niewymiennego łańcucha (2x w ciągu 65 tys km.), sprzęgło i pompa wody zaliczam do poważnych awarii.
~Waldek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Jak do tej pory żadnych awarii ani poważnych ani mniej poważnych. Jechałem nim do Bułgarii OK 2 tyś km i tylko paliwo raz zatankowałem.
~hackgry
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Turbina - w komisie gdzie kupowałem wymienili olej, po 5 tyś łożyska na turbinie dostały luzy, po regeneracji i dobrej klasy olej, nic się nie dzieje.
~Tomasz
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
rozciągający się łańcuch rozrządu (2 wymiany co 45 tys), spadające ciśnienie na cylindrach (prawd pompa wys. ciśnienia)

Usterki Peugeot 3008 I

Peugeot 3008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek3008
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
BRAK. Codziennie jeżdżę pokonał jednym cięgiem trasę 2000 km w jedną i drugą stronę i tylko paliwo leję. Świetny samochód dla rodziny.
Peugeot 3008 I Crossover