Lista ocen Peugeot 3008 I Crossover (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Starszak
Crossover 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Bardzo dobra, szczególnie do przodu przez olbrzymią szybę. Auto podwyższone i to też robi robotę.Lusterka wsteczne wystarczające ale wewnętrzne mogłoby być trochę większe
~Maciek3008
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Do tyłu jest trochę słabo ale pomagają czujniki parkowania. Do przodu na boki jest dobrze. W lusterkach też wszystko widać. Moim zdaniem są nawet trochę za duże hahaha.
~roziu1
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Z racji sztywnego zawieszenia tylko dobrze ale w tym aucie musi tak byc.Miałem do czynienia z bardziej komfortowymi suvami i trzeba było ostroznie na zakretach.
~hanek
Crossover 1.6 HDi FAP 115KM 85kW
Komfort jazdy jest super widoczność mogła by być lepsza na skrzyżowaniu przeszkadzają słupki boczne ,trzeba się wychylać żeby dobrze widzieć czy coś nie nadjeżdża.
~ksiekier
Crossover 2.0 HDI 150KM 110kW
Mocne pochylenie słupków przednich ogranicza widoczność szczególnie przy wjeździe na skrzyżowania. Poza tym, dzięki wysokiej pozycji za kierownicą jest bardzo dobrze.
~Wojciech
Crossover 2.0 HDI 150KM 110kW
Do przodu super, widać wszytsko! Polecam czujniki parkowania z tyłu, ponieważ widoczność jest pgraniczona przez małą szybę, ale po wyczuciu wymiarów auta nie ma problemu :)
~Teuton
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Troszkę przeszkadza słupek boczny przy skręcie w prawo.... jeśli idzie o tył..... przewidująco zamówiłem czujniki bardzo ładnie graficznie pokazuje co i jak ;)
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Super dużą szyba przednia na boki nie jest żle. DO tyły przydają się czujniki parkowania bo do tyłu niewiele widać jak to w takich autach bywa.
~JaPan
Crossover 1.6 THP 156KM 115kW
Wszystko super, szczególnie wielkie lusterka. Jedynie trudny do wyczucia przy parkowaniu przód, którego nie widać, ale ja akurat mam czujniki.

Usterki Peugeot 3008 I

Peugeot 3008 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Crossover 1.6 HDI 109KM 80kW
Przy tym rozstawie osi trudno oczekiwać więcej. Jednak nie podskakuje na nierównościach. Im bardziej obciążony tym lepsze prowadzenie.
Peugeot 3008 I Crossover