Lista ocen Peugeot 301 (52) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Klauss
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
przy pierwszym użyciu przepaliła się żarówka lampki w środku. Poza tym na razie nie, ale braki jakościowe na pewno spowodują kilka drobnych usterek. Np. joysticki pod kierownicą trzymają się na słowo honoru, obawiam się że nie wytrzymają długo.
~Tomasz
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Pojazd na razie na gwarancji ,nic się nie dzieje .W trakcie eksploatacji miasto - wioska nie odczuwa się żadnego zmęczenia czy zużycia elementów ,nic nie puka i nie trzeszczy ,plastiki dobrze spasowane . Jazda od przeglądu do przeglądu bezstresowa
~arkadiusz_klukowski
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Uchwyt otwierana szyby z tyłu odpadł przy drugim użyciu :) Skrzypiące plastiki (nie tak jak w 3008 bo tam przy 120 tyś km to był koncert). Małe problemy ze schowkiem.
~Wojciech Sikora
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
To zupełnie nowy model ,niesprawdzony- troche zaryzykowałem - ale na razie - jak pisałem ; nawet żarówki nie wymienilem , Na razie żadnej choroby wieku dziecięcego nie stwierdziłem
~PAWEŁ
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
W ciągu 45 tys km oprócz rzeczy eksploatacyjnych wymieniłem dwa łączniki stabilizatora, bębny z tyłu , łożysko i ..... linkę od otwierania bagażnika.
~S0aper
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
właściwie żadnych usterek, oprócz tych dwóch wymienionych: paląca się nieustannie kontrolka check, i ten dziwny dźwięk z tyłu samochodu
~Szaf
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Mały przebieg to i na razie brak usterek, byle tak dalej i myślę że ten stan się utrzyma. To jest prosty w konstrukcji pojazd czyli nie ma co się zepsuć
~Termitek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Jka do tej pory brak jakichkolwiek usterek. No może czasem zapiszczy sprężarka klimatyzacji. Natomiast nie jest to usterka tylko kwestia samej sprężarki
~mark64
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Na razie brak. Wystąpił jedynie problem przy akcesoriach - musiałem oddać do salonu bagażnik dachowy gdyż jedna z "łap" była niedopasowana.

Usterki Peugeot 301

Peugeot 301 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ireneusz
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Od początku zepsuła się stacyjka, i amortyzator przedni przy 10 tysiącach. Czszami nie można otworzyć maski przedniej