Lista ocen Peugeot 301 (60) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hub8904
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Duuuuuzy plus dla diesla. Na trasie jad?c spokojnie mia?em 3,7l po 200km trasy ale zje?d?aj?c ju? z odcinka 100km ekspres?wki ?rednie spalanie wysz?o mi na 340km 3,9l. Innym razem jecha?em dynamicznie w ulewie przez ca?? drog? i o wiele szybciej na 100km ekspres?wce, to spalanie wysz?o na tej samej trasie ju? 4,5l i w 3 os jechali?my. Da si? osi?gn?? to co w katalogu pisz?. Ale samoch?d zauwa?y?em ?e lubi pracowa? na nieco wy?szych obrotach. W...
~Bartek
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Samochód nie jest paliwożerny. Dużo nie jeździłem, ale uważam, że średnio powinien zużywać 6.5-7l/100km , natomiast w mieście 7.5-8l/100km oczywiście przy normalnym sposobie jezdy. Z gazem w podłodze w mieście 10 l/100km spali, ale przy spokojnej jeździe w trasie zejście poniżej 6l/100km jest zdecydowanie możliwe.
~Viking Hunter
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Koszty są do zaakceptowania w ASO jest pakiet fajnych gadżetów do 301 w przystępnych cenach,można również otrzymać dodatkowy rabat na zakup dodatkowych elementów stylistycznych np.tylna roleta,oringi chromowane halogenów,listwy progowe ozdobne.itp... katalog jest dostępny w internecie.Polecam w 100%
~Wojciech Sikora
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Na razie -odpukać - nawet żarówki nie wymieniłem. Założenia przedzakupowe sprawdzaja się ; w kązdych warunkach 2-3 l paliwa oszczedniejszy od Thalii . A tu znowu ropa tańsza niz benzyna !- przed zakupem kalkulowałem odwrotnie,
~KasiaWro
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
3 tylkp dlatego, ze 3 remlmty silnika to troche za duzo. Gdyby nie to byloby 5. Na lpg koszty jazdy niskie, koszt biezacych napraw nieodczuwalny. Rozrzad 1050 zl. Olej z filtrami 250 zl. Klocki 300 zl.
~PIOTR S.
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDI 99KM 73kW
Narazie opieram się tylko na spalaniu , ale sprawdzałem przed decyzją o zakupie ceny części zamiennych i jest OK. Prawdę mówiąc przez jakiś czas nie będzie mnie to dotyczyło , bo auto jest nowe .
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Jeżeli chodzi o spalanie, to rewelacje. Auto ma dopiero 4 miesiące, więc poza ON innych kosztów nie miałem. Dzięki relatywnie niedużej wartości rynkowej koszty AC i OC też na przyzwoitym poziomie.
~sir_Luca
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Super! Szukałem oszczędnego auta ale nie spodziewałem się, że będzie w tej kwestii aż tak dobrze. Pali mało, nawet bardzo jak na takie gabaryty, a usterek i napraw (przynajmniej na razie) brak.
~Piotr
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Jak na taki samochód o takich gabarytach i takim bagażniku ma świetne spalanie- w cyklu mieszanym pali mi 5,6-5,7l/100 km. Raz przy dłużej trasie spadła mi średnia 5,4 l /100 km jak jechałem mniej dynamicznie.
~arkadiusz_klukowski
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wymiana kompletnego zawieszenia przód (amortyzatory) to koszt około 1500 zł Wymiana sprzęgła około 800 zł Komplet klocki, tarcze przód około 550 zł Ceny poza serwisem