Lista ocen Peugeot 301 (59) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alej
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Tu już nie mam na co narzekać. Mam 184 cm wzrostu i po ustawieniu fotela kierowcy do wygodnej jazdy, siadając z tyłu miejsca jest jeszcze duużo. Bagażnik również niemały. |Minus to zawiasy trzeba uważać przy zamykaniu żeby czegoś nie zgnieść, oraz wykładzina podłogi tylko do połowy usztywniona przy siedzeniach to tylko materiał.
~RobinsonCruzoe
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Nie wiem co jest nie tak z siedzeniem kierowcy ale przy wzroście 182 nie jestem w stanie znaleźć odpowiedniej pozycji do jazdy (nie mam tego problemu ani w 206,207 i 208). Na plus długość i miękkość siedzisk - są naprawdę OK. Z tyłu miejsca jest nieprzyzwoicie dużo:)
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Kierownica mogłaby być lepiej regulowana, czasem można by ją ustawić trochę wyżej. Przy codziennym użytkowaniu nie przeszkadza. Natomiast jadąc z partnerką można obić jej kolano gałką zmiany biegów oraz hmm... kierownica nie sięga dość wysoko.
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
co tu dużo pisać, panienkę można spokojnie brać na płasko po złożeniu siedzeń albo z przody na pozycji kierowcy jeśli odsunie się fotel. Przestrzeń na orala pod kierownicą też jest dostatecznie dużo. Nie ma co narzekać
~Wojciech Sikora
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto rodzinne - i przestrzenią zaskakuje , zwlaszcza z tyłu . Choć bagażnik 500 l miejsca na nogi z tyłu -full! . Nie ma porównania z Thalią - a nawet- uwaga - z Citroenem C5 combi na korzyść 301-ki oczywiście .
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Spokojnie 4 osoby mogą komfortowo podróżować i nie czuć zmęczenia. Wygodę można porównać do merca w124. Naprawdę fajne auto na długie trasy. Po przejechaniu 1600km nie czuje się zmęczenia jak to było bp w fabii
~Piotr
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Bardzo dużo miejsca. Mój Tato jest bardzo wysoki i wygodnie mu się jeździło jako kierowca, pasażer z przodu i z tyłu. Przewoziłem też 4 osoby dorosłe, czyli samochód był pełny i wszystkim dobrze i wygodnie się siedziało.
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Słowa uznania. Mam 195 cm wzrostu i fotela nie odsuwam do końca! A za mną na tylnej kanapie spokojnie może podróżować osoba o podobnym wzroście. Do tego jest wystarczająco miejsca nad głową, nawet z tyłu.
~PAWEŁ
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Miejsce na nogi wystarczające nawet dla osób w okolicach 1.90 Brak podłokietników oraz z tyłu w mojej wersji zagłówki zespolone z siedzeniem nie chroniące osób powyżej 1,70 m
Dziennik kosztów dla Peugeot 301
5,3
7,4
~Tomasz
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Z przodu miejsca dość a z tyłu komfort jak w dużym mercu lub lepszy . Idealny pojazd na taxi pasażer nawet bardzo osłabiony bo balecie bez problemu wygodnie zajmie z tyłu miejsce