Lista ocen Peugeot 301 (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Bardzo dobrze. Porównując wielkość i parametry techniczne pojazdu za tę cenę jest bezkonkurencyjny (no może Citroen Elyse, ale to przecież bliźniak). Przy zakupie nie dajmy się zwieść reklamie, że cena już od 40000. Za tę cenę otrzymamy auto bez żadnych dodatków, które w autach tej klasy są standardem. Za wszystko trzeba dopłacić. Ja dobiłem do 64 000, ale i tak jest to dobra cena dość duży i wygodny samochód. Konkurencja jest dużo droższa,...
~PIOTR S.
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDI 99KM 73kW
W wersji Allure 1.6 BlueHdi ze praktycznie wszystkimi dodatkami ( bez nawigacji i półskóry ) z pełnym ubezpieczeniem i drugim kompletem kół ( zima ) 63 tysiące złotych to jest naprawdę dobra cena mając na uwadze fakt , że wsiadamy do pachnącego nowością auta z przebiegiem 2km ( fabryczny ) . Mogę polecić użytkownikom , którzy do szczęścia nie potrzebują pierdół , a zaoszczędzone pieniądze zawsze można wydać na inne ciekawsze rzeczy .
~S0aper
Sedan 1.2 PureTech 72KM 53kW
chyba najlepszy stosunek ceny do jakości i do ilości miejsca, zarówno dla pasażerów, jak i na bagaż, auto jest śmiesznie wręcz tanie, poza tym firma Peugeot Polska robi na przełomie roku wyprzedaż aut z rejestracją własną, co czyni zakup auta rocznego całkiem dostępnym, nawet jeśli się nie ma za bardzo pieniędzy
~RobinsonCruzoe
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Myślę że w tej cenie jakość adekwatna do ceny, jednak uważam że warto rozważyć zakup większej jednostki - z tą jeździ się naprawdę spokojnie. Ewentualnie jeśli ktoś nie potrzebuje przepastnego bagażnika to zdecydowanie polecam 208 - lepszy pod każdym względem (jakość, wykonanie, wygląd, cena)
~golebie10@wp.pl
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
kupiłem auto demo z dislem za 48 000 brutto w tym lakier,opony zimowe i ubezpieczenie, auto z przebiegiem 200 kilometrów,wersja active, nie ma tańszego disla tak pojemnego na rynku. skoda rapid z tym wyposażeniem to wydatek ok 64000 tyś.
~Robert
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Bardzo tanie auto w utrzymaniu. Jeżeli ktoś pisze że wytarły się mu plastiki przy 25 000 km to kłamie. Chyba że tarł je pilnikiem, lub kupił je od Niemca z odkręconym licznikiem o 100 tys. Plastiki to plastiki, ale są dobrej jakości.
~Piotr
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Jak za taką cenę nie wyobrażam sobie lepszego auta na początku chciałem kupić nissana note i dobrze, że nie popełniłem tego błędu- zapewne to też dobry samochód ale mam zamiar założyć rodzinę więc na pewno gorzej by się sprawdził.
~PIOTR S.
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDI 99KM 73kW
Przy cenie zakupu nowego około 60 tys PLN , żałuję że nie można już dostać w Polsce w salonie tego modelu . Bez zastanowienia brałbym jeszcze raz ,choć chętnie dopłaciłbym za klimatronik i skórzaną tapicerkę .
~Tomasz
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Za tak duże ,wygodne i ekonomiczne auto cena jest idealnie dopasowana a standardowe wyposażenie w niej zawarte jest delikatnie mówiąc dość bogate. Warto szukać po salonach niektóre dają naprawdę super upusty
~Wojciech Sikora
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
ten zakup to efekt dokladnej analizy, odpadły Skoda Rapid, Renault Megane, Kia Ceed, Hyundai I30 , Ford Focus , Opel Astra, - dziwne ale w tym modelu za taakiego Diesla nie chca czapki pieniedzy.