Lista ocen Peugeot 301 (80)

~etkth2
Sedan 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Samochód pochodzący z polskiego salonu, kupiony w sieci dilerskiej, po 1 właścicielu, który używał go w firmie. Był dokładnie sprawdzony pod względem prawnym i technicznym. Miał roczną gwarancję na podstawowe podzespoły.
~PAWEŁ
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Solidny, niezawodny budżetowy samochód. W miarę szybki dosyć oszczędny. Mający swoje wady ale i też sporo zalet. Jak na tani samochód nieźle wyposażony : klima, eletryka ,abs Zaskoczyło mnie w wyposażeniu czujniki parkowania z tyłu, tempomat, awaryjne światła przy nagłym hamowaniu.
~PIOTR S.
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDI 99KM 73kW
Po ponad 3 latach użytkowania mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że zakup był dobry . Auto nie ma żadnych usterek , wszystko chodzi jak należy . Trochę ubogie wyposażenie , nawet w wersji Allure , ale nie można więcej wymagać w tej cenie . Szkoda , że już nie ma w ofercie ( bo przecież sedany są niemodne ).
~alej
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Plus to przestrzeń, zarówno z przodu jak i z tyłu. Ratuje bogate wyposażenie za tę cenę.
~Piotr
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Jak za taką cenę to jestem bardzo zadowolony. Jak dobrze się będzie sprawował przez 5 lat to za 5 lat wezmę sobie najbogatszą wersję :)
~Arek z Poznania
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Auto a gatunku budżetowych, wiec z natury przeciętne, ale dwie wady, które nie powinny mieć miejsca: brak osiowej regulacji kierownicy, pseudozagłówki z tyłu!!!
~Tomekwarszawa
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Całokształt popsuły wady tego egzemplarza, pomimo że auto jest serwisowane w aso co 15tyś km a gwarancja mówi że serwis w warunkach ciężkich ma być robiony co 20tys km
~sir_Luca
Sedan 1.6 HDi 92KM 68kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony, ma parę niedociągnięć (o nich niżej) ale biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości naprawdę nie widzę lepszej alternatywy dla tego auta.
~Pablo
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wygląd bardzo fajny - przód "agresywny - sportowy". Wyposażenie ok.
~Jarek
Sedan 1.2 VTi 72KM 53kW
Jak na tą cenę i wykończenie naprawdę super. Pojemne auto, mało pali, dobrze przyspiesza, na miasto idealne.