Lista ocen Peugeot 306 II (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 303 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~306 FAN
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo przestronne autko. Wszystko jest pod ręką i obsługa pulpitu nie stważa żadnych problemów. Auto posiada 2 zamykane schowki z tego jeden o barzdo dużej pojemniości, mam w nim tyle rzeczy że sam mawet nie wiem co. Plusem jest też że jest podświetlany(przydatne jak czegoś tam szukasz). Dodatkowo zamontowałem podłokietnik. Całkiem inna jazda. (full wypas:)
~95088
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Sygnał dźwiękowy w dźwigience kierunkowskazów to idiotyzm do którego nie można przyzwyczaić się. Groźne w czasie nagłych sytuacji. Fotele z podgrzewaniem (wyższe) nie są przystosowane dla osób powyżej 175 cm. uwierają w uda zbyt krótkie siedzisko a oparcie zmusza do garbienia się. Dłuższe trasy powodują drętwienie nóg i ból kręgosłupa.
~Jaszczur (www.306team.pl)
Hatchback 1.8 16V 110KM 81kW
Jak wsiadlem pierwszy raz do tego auta, to juz wiedzialem, ze bedzie moje. Dobrze rozmieszczone zegary i kontrolki. Sterowanie podzespolami elektrycznymi dobrze ulokowane. Bardzo wygodne fotele kubelkowe, ze swietnym trzymaniem bocznym. Do pelni szczescia zabraklo mi tylko skorzanej lub polskorzanej tapicerki w mojej wersji :]
~Użytkownik po przejściach
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Francuzi to dziwni ludzie. Jak patrze na rozmieszczenie przycisków to wydaję mi się że człowiek, który to zaprojektował musiał miec ze 250 cm wysokości albo ręce 1,5 metra. Żeby zamanipulowac przy radiu, czy ogrzewaniu trzeba na maxa się pochylic do przodu, to samo przy wrzucaniu 5 - tego biegu, hehe, żenada
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
PO dwóch lata trochę żałuje że nie wsadziłem w niego LPG zwłaszcza przy dzisiejszych cenach jakie nam funduje nasza ha tfu władza około 6,64zł/l. Ale spalanie wychodzi w granicach 7,6l/100km po mieście, na trasie jadąc około 100km/h najniżej jak mi się udało zejść to 6,3l/100km
~NERWUS Competition
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Fatalnie umieszczona (zbyt mała) popielniczka, włącznik świateł awaryjnych mógłby być umieszczony w lepszym miejscu. Mało schowków, sygnał dzwiękowy to kwestia przyzwyczajenia, mi nie przeszkadza. Reszta w zasadzie ok. Bardzo dobre siedzenia w lepszych wersjach
~Reanimat
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
podejrzewam, że gdybym to auto posiadał od nowości, nie byłoby kłopotów z klimatyzacją manualną, niestety na chwilę obecną byłem u 3 mechaników, żaden nie potrafi znaleźć nieszczelności w układzie, a co za tym idzie czynnik wyparowuje po 2 miesiącach.
~Kubacci
Cabrio 1.6 90KM 66kW
Cos co jest dla mnie totalnie niezrozumiale w samochodach - brak mozliwosci polozenia przednich foteli. Skala regulacji konczy sie na marnej pozycji pollezacej. No i ten klakson w palaku od kierunkowskazow wola o pomste do nieba!
~Jarcenty@o2.pl
Kombi 1.9 D 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu, może oprucz klaksonu który jest w dzwigni kierunkowskazu i jak by ktoś chciał kożystać z popielniczki to jest w takim miejscu ze ci sie palić odechce ;) Minus za brak miejsca na kubek, puszke.
~Piotr
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Bardzo wygodne siedzenia, rewelacyjny i prosty mechanizm przesuwu foteli ułatwia zajmowanie miejsc z tyłu. Przełączniki i deska rozdzielcza bez rewelacji ale czytelna i łatwa w obsłudze, w koncu to 1997 rok produkcji