Lista ocen Peugeot 306 II (213) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 253 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
TO JEST COŚ FENOMENALNEGO!!! Nie wiem jakim cudem w tak małym aucie udało się im stworzyć tyle przestrzeni mam 182cm wzrostu a za mną siądzie dorosła osoba i będzie miała jeszcze luz miedzy nogami naprawdę coś fenomenalnego bagażnik jest na tyle duży że mogą się spokojnie zapakować 3-4 osoby na jakiś wyjazd teraz już nie robią tak pojemnych i pakownych "małych aut"
~Tomek R.
Kombi 1.6 90KM 66kW
Jeżdzę kombi i ta przestrzeń jest wystrczająca, nawet ponadprzeciętna. Z tyłu wygodnie dla 3 osób, to wielka zaleta tego samochodu. Widok zewnętrzy (wklęsły bok) mylnie sprawia wrażenie małego w środku. Jest naprawdę duży, a wiem co mówię bo jeździłem nie jednym samochodem, np. jest napewno większy od Citroena Xsary kombi.
~Damian
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Mam 183cm wzrostu , nie narzekam , jest mi bardzo wygodnie , jak również pasażerowi z przodu . Z tyłu jak to z tyłu , nie jest to mercedes E ale nie ma wiekszych problemów . Jakoś dojechałem w 4 osoby nad morze i nikt nie narzekał - może dlatego że mieli 160cm wzrostu . ;P
~piotrvz800@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Samochód oferuje sporo przestrzeni dla kierowcy i pasażerów. Materiały użyte do wykończenia wnętrza są bardzo dobrej jakości. Siedzenia są dosyć miękkie, ale to norma we francuskich autach. Pojemność bagażnika mogłaby być trochę większa, ale i tak jest nieźle.
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Kierowca ma wystarczająco dużo "przestrzeni", do tego jak już wspominałem (i to chyba najważniejsze) wszystko na właściwym miejscu i pod ręką. Autkiem bardzo wygodnie mogą podróżować 4 osoby. Tylna kanapa jest jednak dość szeroka więc 3 osoby z tyłu także nie będą miały za ciasno.
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Z przodu jest pod dostatkiem. Z tyłu jak na jedno z najkrótszych aut w klasie też nie ma na co narzekać. Przy 4 osobach można spokojnie oddawać sie podróżom. Po złożeniu tylnej kanapy wchodzi do środka rower górski z ramą 21\" bez odkręcania kół.
~zadowolonyzpuga
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca, duży bagażnik, aż dziwne że jest tyle przestrzeni w tak małym aucie. Świetne materiały wykończeniowe- trwała podsufitka, miękkie plastiki, super fotele (przynajmniej w moim egzemplarzu). Genialne!
~arka3
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Nie można narzekać chociaż limuzyna to nie jest. Ale widziały gały co brały :) Miejsca jest na wygodną podróż dla 4 osób. W piątkę z tyłu jest już troche ciasno, chociaż i tak więcej miejsca niż w starym Toledo.
~wojtasinski@o2.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
PASAŻEROWIE Z TYŁU MAJĄ TROCHĘ MAŁO MIEJSCA. Z PRZODU JEŻELI PASAŻER I KIEROWCA NIE MAJA WIĘCEJ NIŻ 185CM WZROSTU TO CAŁKIEM NIEŹLE SIĘ BĘDĄ CZULI. ZA TO SPOOOORY BAGAŻNIK Z PŁASKĄ PODŁOGĄ - BEZ NADKOLI !!!!!!!!
~czaro
Kombi 1.6 90KM 66kW
beznadziejne fotele kierowcy, beznadziejnie ustawione w stos. do kierownicy i pedałów, uniemożliwieją wygodne zajęcie miejsc, niezależnie od wzrostu pomogłoby horyzontalne ustawianie kierownicy, ale nie ma takiej opcji