Lista ocen Peugeot 306 II (171) - Widoczność

Na liście zabraknie 295 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robur
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Widoczność w hatchbacku świetna, szczególnie docenia się to przy cofaniu (duża tylna szyba), a także wycieraczki "zamiatające" b. dużą powierzchnię szyby przedniej oraz co jest wyróżniające ten typ także b. dużą powierzchnię szyby tylnej, co w wielu innych samochodach nie występuje (mikroskopijne tylne wycieraczki)
~dokto@gazeta.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
daję tyle za świetną widoczność do tyłu-przód też bez zarzutu (które nowe auto ma tak nisko schodzącą tyną szybę) i za wycieraczki, które od strony kierowcy czyszczą praktycznie całą szybę przednią a tył pod tym względem też wypada nieżle
~tomsonn@interia.pl
Hatchback 2.0 XSi 121KM 89kW
wysokie osoby (185) widzą głównie lusterko wsteczne, gorna krawedź szyby przedniej wymusza pochylenie (za wysokie fotele). W praktyce użycie klapki osłony przeciwslonecznej zasłania widoczność w przedniej szybie do połowy. Tył i boki porawnie.
~rtomasik@toja.obywatel.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Słupki przednie są na tyle drube, że przy lewoskręcie koniecznie trzeba za nie "zajrzeć", bo akurat mieści się w martej przestrzeni pieszy. Do tyłu przy cofaniu bardzo przydaje się cofanie "na lusterka", bo zagłówki i spory bagażnik ograniczaja widoczność.
~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Widoczność w tym aucie mnie zaskoczyła bardzo ale to bardzo pozytywnie. Jeździłem już kilkoma autami peugeotem 1007, passatem cc, oplem insygniom czgolfem 3 w żadnym z nich widoczność nie była tak dobra. Gdzie się odwrócisz to szyba
~Dominik
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Widoczność znakomita. Krótki tył i w miarę krótki przód umożliwiają manewrowanie na parkingach bez problemu. W trasach lusterka w zupełności wystarczają. Przednie słupki nie są bardzo rozbudowane toteż poprawia widoczność na skos.
~Piotrek
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Czasem przeszkadza zabrudzona szyba :). Wycieraczki chodza na jednym biegu i niezbyd długo nacieszyłem sie sensorem deszczu. Zaden elektryk nie chce mi sie tego podjąć a do ASO lepiej nie podchodzić. Więc bujam sie z tym 3 biegiem :).
~Janek57 [do wiad. redakcji: jan.zych@trader.pl ]
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Widocznośc świetna! Tym bardziej, że nie mam potrzeby zakładać tylnych zagłówków więc widocznośc do tyłu też super. A w porównaniu z niektórymi nowymi modelami aut z podniesionymi kuprami, to nie ma porównania
~95088
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Wysoki kierowca na fotelu z fabrycznym podgrzewaniem wzrok ma na wysokości lusterka wstecznego, więc prawy sektor szyby czołowej jest nim zasłonięty i trzeba się pochylić aby coś zobaczyć prawy/przód.
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Przy maksymalnie cofniętym fotelu zdarza się, że trzeba sie wychylić na bolki żeby dobrze zobaczyć co się dzieje po bokach. Przy parkowaniu za to nie ma żadnych problemów.