Lista ocen Peugeot 306 II (118)

~Kacper
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko użytkuje od dwóch lat i jest świetne jeszcze nigdy mnie nie zawiodło kupiłem go za śmieszne pieniądze w bardzo dobrym stanie wszystko da się ogarnąć samemu jak się chce a ceny za części są śmieszne. Naprawdę polecam na pierwszy samochód.
2,9
~Tomek R.
Kombi 1.6 90KM 66kW
Samochód może cieszyć, jeżeli ktoś jeździł wczesniej maluchem, bo ciągłe usterki będą jedynie przedłużeniem tej znajomości. Dla kogoś kto jeździł japończykami lub nawet jakimś niemieckim wrakiem to istny koszmar. Ciągle coś się psuje, najczęśniej rzeczy drobne. Jeszcz nie nabrałem do tego samochodu takiego zaufania aby pojechać nim z rodziną na wakacje. Pewnie za 3-4 miesięcy go sprzedam i zapomnę o francuskiej technologi do końca moich dni....
3,5
~Lechube
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Ogółem chyba dobrze, skoro w tym roku w maju auto zostało mi skradzione, zatem musiało się jeszcze komuś spodobać, pomimo swoich 12 lat.
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko godne polecenia. Mało pali, dobrze jeździ ze sporą ilością miejsca w środku. A do tego dużo tańsze niż konkurencja.
3,6
~nessus@op.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Mimo wszystko nie żałuję. Chyba jeden z najbardziej udanych peugeotów. Auto z duszą. Zaczyna niedomagać wtedy, gdy mnie zaczynają krążyć myśli o nowym samochodzie. Serio :) Na trasie nigdy nie zawiódł, w mieście padł 2 razy (rozrusznik, sprzęgło), raz był za żwawy (przewód hamulcowy), raz sikał do srodka (nagrzewnica). Wizyty w serwise rekompensuje duża przyjemność z jazdy.
~Western
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Jak na ten segment a przede wszystkim cene - bajer. Wygodny, doskonale trzyma sie drogi, zwrotny (tylna os skretna) i dynamiczny (przegrywa tylko z nowa corolla i focusem ;( ) Na miasto ideal, w trasie tez nie ma sie do czego przyczepic gdy jada 2 osoby... w 5 moze byc ciezko zwlaszcza ze moze "siasc" tyl. Ale ogolnie - 5.
~Janek57 [do wiad. redakcji: jan.zych@trader.pl ]
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Można byłoby się na siłę czepiać, ale mówimy o aucie klasy średniej-niższej więc w tej klasie jest b.fajnym autem.
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Autko mało awaryjne, atrakcyjny design i przyzwoite osiągi. Wyższe roczniki posiadają naprawdę bogate wyposażenie i są do nabycia w atrakcyjnych cenach.
~Kubacci
Cabrio 1.6 90KM 66kW
Samochod jako 4 kola i silnik jest naprawde ok. Pali niewiele, jest raczej niezawodny. Zdecydowanie jego atutem jest bajeczny wyglad. Ma sliczny tyleczek, bez dachu wyglada swietnie, no i w zoltym kolorze jest rzecz jasna nie do pobicia.
3,2
~czaro
Kombi 1.6 90KM 66kW
Peugeot 306 1,6 to samochód przyjazny człowiekowi, ale raczej dla osób rzadko z niego korzystających, lubiących elastyczne, łagodnie, choć nie ospale, przyspieszające samochody, jest w miarę oszczędny, choć wiele drobnych usterek utrudnia przyjemność korzystania z niego. Poziom serwisu ciągle za niski, choć poprawia się. Dość komfortowe zawieszenie (ale bez niekończącego się sprężynowania) pozwala nie stracić zębów na beznadziejnych polskich...