Lista ocen Peugeot 306 II (17)

~la peżo trua są sis ;)
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Ładne auto (po faceliftingu), cenię w nim automatyczną skrzynie biegów i czujnik deszczu. Mamy XXI wiek i samochód pewne rzeczy powinien już robić sam :)
4,1
~marek1610
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Auto w tej wersji bardzo szybkie z doskonałymi hamulcami, pewne zachowanie na drodze.
~marek1610@wp.pl
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Fajne auto, szybkie, dobre osiagi, bardzo dobre hamulce, pewne zachowanie podczas jazdy, nawet przy dużych prędkościach. Wygodny na długich trasach, trochę twardy na nasze dziurawe drogi (opony 195/55/15 i niższe zawieszenie), ale za to przykleja sie do drogi.
~Paweł - develop@by.onet.pl
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Zgrabna sylwetka, wystarczająco mocny silnik, wygodny, automat - lać i jeździć. Nie jest popularny wśród amatorów cudzego.
~ds
Hatchback 1.8 101KM 74kW
1.8 16V , LPG 3 generacji silnik sprawia mase radosci z jazdy, niesamowicie elastyczny, lubi wysokie obroty, dzwiek przyjemny dla ucha, glosny dopiero od 140km/h (Silnik)
3,5
~tomek k
Hatchback 1.8 101KM 74kW
pzy ostrej jezdzie po polskich drogach lata jak galareta,4 osoby +bagarz i dupa na asfalcie ,mam alu 15 i z tylu mi obcieraja nadkola tylna kanapa jak w nysce,generalnie jak dla mnie za mieki
3,5
~aki
Hatchback 1.8 101KM 74kW
to tylko Peugeot ASO to jakies nieporozumienie, daja gwarancje wysokich cen, kompletny brak zaufania potrafia wypuscic nowe dostawcze auto z salonu bez oleju w silniku - zdolne chlopaki
4,1
~grainyday
Hatchback 1.8 101KM 74kW
Auto posiadam od 5 lat oprocz tego 3 inne - peugeot 308 , Mondeo 2009, Fiat Brava. TO najstarszy i nalepszy w calej stajni. Maly raczy samochodzik. Silnik 1.8 nadaje odpowiednie zbieranie sie w miescie i solidny zapas przy wyprzedzaniu, chociaz 12 letniego staruszka juz tak nie piluje. Wymagal w ciagu 5 lat 1 napraawy - pompa paliwowa oraz wymiany wycieraczek. Zauje ze ten model juz odszedl z linii. Kupilem 308 HDi automat - ale nie ma... (Silnik)
3,7
~piotr_1981
Hatchback 1.8 101KM 74kW
automatyczna skrzynia biegów znacznie zwiększa spalanie w mieście, nie da sie jezdzić autem bez LPG bo pije jak smok 12-13 GAZU, lecz nie jest wolnym autem, przyspieszenie jak na 1.8 automat wystarczające lucz v_max juz nie. :( ogulnie jako auto przejściowe to ok. (Skrzynia biegów)
3,4
~cienki_bolo@interia.pl
Hatchback 1.8 101KM 74kW
20000 przejechane i prze..........ane. Po raz drugi zanosi się na wymianę komputera. To chyba drożej niż utrzymanie merca lub immej beemki. Jeśli to standard w tym modelu ... to tragedia. A 106 ka była taka rewelacyjna , po co mi to było -(((((. (Bezawaryjność (poważne usterki))