Lista ocen Peugeot 306 II (28)

2,7
~95088
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Gdyby nie ekonomiczny silnik, to nic ciekawego ale i tak lepszy niż Peugeot 307 HDI (patrz Auto Świat nr 31 z 24 lipca 2004) - to jest dopiero kompletna kaplica. Duża w tym wina,szczególnie za kiepski serwis, Peugeot Polska - banda dyletantów i indolentów.
3,6
~Mariusz
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
pomimo w/w różnych rzeczy auto jest dobre, ale mogłoby być lepsze...
~Piotr
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Auto ładne, wyglądające na dosyć agresywne, w środku sporo miejsca ale z tylu 3 osoby nie siedzą komfortowo ale w piątkę w jednym samochodzie da sie fajnie podróżować, wygląd w środku też swietny ale schowek to jakiś żart, w sumie nie mieli miejsca żeby dać większy to dobrze ze chociaż taki jest
3,8
~Czarko306
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Wpożądku samochodzik (kombi) dla młodego podrużującego, dla rodziny proponowałbym 307;807
2,9
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie warto kupować diesla common rail. Po prostu wolnossący benzynowiec o podobnej mocy będzie tańszy w utrzymaniu, mimo większego spalania. Zaskoczyła mnie trwałość zawieszenia (pozytywnie)ale trzeba pamiętać o tylnej belce. Rozczarował silnik, dynamiczny i oszczędny, jednak \"nadrabia\" licznymi awariami
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Uwielbiam ten samochod. Wyglada superfajnie, na autostradzie mozna dac czadu. Pojemny i wygodny. Teraz konczy sie jego produkcja wiec Peugeot wrzuca do niego wszystko co sie da: welurowe siedzenia i sporo innych dupereli ktore normalnie sa za doplata. Poza tym hamulce tarczowe na obu osiach, halogeny itp.
~Reanimat
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Ogólnie silnik dobry gdy się o niego dba(regularna wymiana oleju-ja leje syntetyk)awarii nie było, niekiedy wyskakuje check engine- ale to problem z przepustnicą, a nie wpływa to na prace silnika, trasy 1200km nie są dla niego wyzwaniem a sam nim zrobiłem 60000. (Silnik)
~zadowolonyzpuga
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Kupiłem auto przypadkiem a już wiem że u mnie zostanie. Nie sprzedam, genialny samochód. Dynamiczny, komfortowy, dużo miejsca, niskie koszty i świetnie wygląda.
~dmpaco1212@gmail.com
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Ja na chwilę obecną jestem zadowolony z tego auta, zarówno ze spalania, niezawodności i kultury jazdy. Zobaczyma za następny rok.
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II
6,4
9,4
~suwalowie@poczta.onet.pl kuba
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
auto nawiązuje do dawnego typu miękkich samochodów francuskich, ale problemy z zawieszeniem po prawie 100 tys nie występują. Ekonomiczność jest dobra, nawet przy jeżdzie z max prędkością (około 200kmh) spalanie pozostaje na pozionie 7-7,5l/100, jazda normalna przynosi spalanie 5-5,5l/100 auto pozostaje stabilne nawet po jego dużym obciążeniu (5 osób) i jest tylko nieznacznie podsterowne. proponuje zamontowanie filtra typu k&n lub inny co...