Lista ocen Peugeot 306 II (243) - Całokształt

Na liście zabraknie 223 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Komo
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Autem jeżdżę od pół roku i oprócz przygody z wężykiem przelewu paliwa, nigdy mnie nie zawiodło. Silnik w zupełności wystarcza do jazdy po mieście, w trasie też daje radę, jeśli nie lubimy pośpiechu. Zawieszenie jak i fotele są miękkie, więc samochód po prostu płynie po nierównościach.
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie warto kupować diesla common rail. Po prostu wolnossący benzynowiec o podobnej mocy będzie tańszy w utrzymaniu, mimo większego spalania. Zaskoczyła mnie trwałość zawieszenia (pozytywnie)ale trzeba pamiętać o tylnej belce. Rozczarował silnik, dynamiczny i oszczędny, jednak \"nadrabia\" licznymi awariami
~Damian
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jak dla mnie samochód świetny , w tym przedziale cenowym moim zdaniem nie ma co się zastanawiać , na początku szukałem Volkswagena Polo 6N lecz dobrze że wybrałem własnie 306-tkę . Bardzo dobre materiały wykończeniowe , małe spalanie , wygoda , duży bagażnik , 5 drzwiowy hatchback :D .
~Marcin
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Witam jestem szczęśliwym posiadaczem 306 1.4 1998 mam go od 4 lat przez ten okres wymieniłem łączniki stabilizatora i końcówki to wszystko z poważnych awarii. Nie mówię o wymianie oleju świec itp , zrobiłem nim około 70 tyś i mogę polecić z czystym sumieniem na 100% . Peugeot 306 1.4
~mario
Hatchback 1.6 90KM 66kW
polecam kazdemu ten samochod bo ma piekny wyglad i jest mało usterkowym samochodem , dobrze sie spisuje w miescie i na trasie a ceny tez sa niskie. jesli chodzi o ceny czesci to sa takie same jak u konkurencji no w sumie brzydki i bardzo mocno wytłuczony golf moze ma cos tanszego:))
~Maciek z katowic zebala@neostrada.pl mogę pogadać
Kombi 1.6 90KM 66kW
jak ktoś lubi francuzy i ma troche pojęcia o mechanice to polecam.w starszych rocznikach lubi nieraz coś wyskoczyć zwłaszcza zawieszenie,a to niestety kosztuje,części zawieszenia podrubek nie polecam szybko nawet za szybko się psują,przekonałem się sam,a robiłem całe,włącznie z tylną belkom.
~RAFAELLO
Hatchback 1.4 75KM 55kW
JEDYNY KŁOPOT TO UKŁAD ZAPŁONOWY W CZASIE WILGOCI POTRAFI PRZERYWAĆ WYMIENIŁEM ŚWIECE, PRZEWODY I POWTARZA SIE NADAL.POZA TYM OK!WBREW OPINI CZĘŚCI NIE SĄ DROGIE, NP W SKLEPIE SZKŁO REFLEKTORA 120 PLN ALE KUPIŁEM CAŁĄ LAMPĘ VALEO ZA 50 PLN NA ALLEGRO. CZĘŚCI INNE W CAŁKIEM "LUDZKICH" CENACH.
~malkontent77@o2.pl
Hatchback 2.0 XSi 121KM 89kW
oprocz skrzyni biegow ktora sie rozpadla, samochod byl OK, dzieki dopracowanemu bezpiecz. biernemu ZYJĘ!!!, z samochodu po wypadku 3 lata temu zostala tylna szzyba i wycieraczka, a ja bylem tylko poobijany, jestem pod wrazeniem, z jakiegos japonca czy koreanczyka zostala by ze mnie mielonka
~rtaza70#poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Jeżdze średnio w roku 20 000 z tego połowe w mieście, połowe dłuższe trasy i nie mogę powiedzieć złego słowa o tym aucie, jest bardzo wygodne i przez 5 lat użytkowania raz odmówiło posłuszeństwa ale po wymianie przewodów do świec było ok. Fajnie mi sie nim jeździ, tylko w lecie brak klimy daje się we znaki:(
Dziennik kosztów dla Peugeot 306 II
6,4
9,4
~Jareks
Hatchback 1.4 75KM 55kW
jestem zadowolony, 5 lat temu dałem 25 tys. - samochód z elektrycznymi szybami, ABSem, dołożyłem gaz za 2 tys. Przejechałem ok. 90000 i nie boję się zostawiać go na parkingu :-) Niby niepozorny, le naprawdę przyjemny. I nie boję się dać go żonie, bo się naprawdę dobrze prowadzi (żona też) :-)