Lista ocen Peugeot 307 I (239)

~heniek
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Jazda tym samochodem to przyjemność pod warunkiem ze jest bez dziur .
~maxturysta@gazeta.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony zwłaszcza,że oglądałem MEGANE II - auto 2003 roku,który według mojej oceny nie umywa się do P307 - autka 2002 roku.
4,1
~Łukasz.
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Silnik, skrzynia, blachy - super. Zawieszenie przednie trochę mnie kosztuje bo dużo jeżdżę. Dosyć dużo miejsca dla wszystkich pasażerów plus w miarę duży bagażnik.
~tmocek@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Ogólnie OK. Zawieszenie mogło by być lepsze jak nan nasze drogi.
2,6
~Radek Kolaj
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Ludzie! Ten samochód jest fatalny....Mam go 2 lata od nowości i jest non stop w serwisie... 4 razy był już cholowany....Jest wygodny, ergonomiczny ale ma jedną zasadniczą wadę...Nie spełnia swojej podstawowej funkcji...więcej stoi niż jeździ... strach jest wyjechać nim gdzieś dalej!A serwis?Trzeba mieć dużo samozaparcia aby coś wymienili w ramach gwarancji!Poprostu tragedia....Zapłaciłem za samochód 75.000 PLN i stoi w garażu....Pegout 307 SW...
~edyta
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
po trzech miesiącach i 7500 km jestem nim zachwycona, mam nadzieję że tak będzie dalej choć niektóre oceny mnie zdołowały.
~kolors@orange.pl
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Równa cicha praca w trakcie jazdy można zapomnieć że to diesel, trochę brak dynamiki ale po chiptuningu już ok. (Silnik)
2,9
~zergo@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Po prostu samochód nie jest wart tych pieniążków, jest naprawde wadliwy a obsługa serwisowa pozostawia też wiele do życzenia
3,6
~artur
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
wcześniej jeżdziłem vw.polo przez pięć lat oprócz drobnych usterek nigdy nie miałem problemów naprawde super autko,peugeota kupiłem bo z tym wyposażeniem jest o wiele tańszy od aut niemieckich ale niemam w dalszym ciągu co do aut francuskich przekonania.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
2,8
~ben czestochowa
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
ladny lecz nie dopracowany nie dokladnie wykonany za delikatny jak dla mnie silnik disla to poprostu mul mozna sobie jezdzic autostrada ale nie u nas... zastanawiasz sie czy turbo juz ciagnie czy jeszcze nie ..na nasze dziury to nie jest on cichy ani specjalnie komfortowy wszystko trzeszczy stuka elektronika daje dziwne komunikaty mam 12 letniego nisanna i jest o 100%lepszy jedyny plusy to fajne wnetrze , calosc podoba sie kobieta , i ma...