Lista ocen Peugeot 307 I (1258)

~Mario
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Ogólnie jestem zadowolony - chociaż mogło być lepiej. Najbardziej uciążliwą rzeczą związaną z użytkowaniem tego modelu jest włączający się wentylator w momencie przerwania wypalania sadzy z filtrze FAP - ale da się z tym żyć, chociaż utrudnia użytkowanie samochodu. Cóż powiedzieć więcej - samochód ładny w środku jak i na zewnątrz, który jak na razie nie pociągnął mnie po kieszeni.
~endriu72@gazeta.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Peugeot jest jak kobieta, nigdy nie wiadomo czym cię zaskoczy. Trzeba je kochać i delikatnie się z nimi obchodzić. A na pewno cię nie zawiedzie. Lew 306 1.4 benzynka, sprzedałem przy 180 000 km.Bez większych awarii. Drążki i tyle. Śmieszny koszt za 20 min pracy. Firmowa 407. 200 000 tyś km 2.0 benzynka. przy 140 000 sprzegło poszło. jakieś 1500 zł. Zawieszenie super. Kilka awarii klimy. Czujnik wilgoci. no i 307 80 000 km super. Oby tak...
2,9
~Mój najgorszy samochód
Kombi 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Ogólna ocena niedostateczna. Nigdy nie kupię żadnego peugeota a kiedyś ceniłem markę.
3,5
~Mateusz 18lat
Kombi 1.4 HDi 8V 68KM 50kW
Samochód był by dla mnie ideałem gdybym miał 70 lat a nie 18 :). Autko może się spodobać także ludziom w średnim wieku, którzy mają dość sporą rodzinkę i często stacjonują pod tesco. Obiecuję, że do bagażnika wejdzie caaały wózek z zakupami, a po złożeniu siedzeń nawet 2 wózeczki.
~Linea
Hatchback 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Podsumowujac, nie bralam pod uwage zakupu jakiegokolwiek Peugeota jako mojego pierwszego auta, ale po zakupie go, nie moge z niego wysiasc do tej pory. Jazda jest tym autem jest przyjemna i az kusi na wybranie sie w jakas dluzsza trase. Jedna z wielu cech jaka uzekl mnie Peugeot 307 jest przedewszystkim wyglad. To auto ma piekna linie, a kazdy szczegol jest dopracowany(szczegolnie \'kocie\' swiatla) Rowniez wnetrze jest ladnie zaprojektowane....
~thule1
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Kiedy słyszę o użytkownikach Opli czy VW o tym że ich samochody są super przez dwa lata nic nie robią tylko leją i jadą to chce mi sie śmiać, bo świadczy to tylko o tym że jeżdża chyba po bułki do sklepu i w niedziele do kościoła, każe auto sie eksploatuje, nie oceniam czy więcej czy mniej od aut z niemiec, myśle że to dobre auto
3,8
~robin
Cabrio 2.0 16V 136KM 100kW
jezeli chodzi o auta tego typu jest to dosc ciekawa propozycja, pozniewaz otrzymujemy w jednym aucie bardzo ladne coupe, a jak jest cieplo mozna cieszyc sie jazda bez dachu i poczuc tak zwany ,,wiatr we wlosach\" ;) , jest to tez dosc orginalne, ladne i rzucajace sie w oczy autko. Nie jest ono jednak pozbawione pewnych wad. Kupujac takie auto rowniez trzeba liczyc sie z pewnymi niedogodnosciami jak np. mala ilosc miejsca na tylnej kanapie oraz...
3,4
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Auto ma swoje plusy i minusy: Na plus można zaliczyć bardzo dużą pojemność i ergonomię, na minus niestety dość dużą zawodność. Generalnie jest to dość denerwujące, w szczególności, że nigdy nie wiemy co się stanie. Samochód ładnie wygląda, jest bardzo pojemny, ma kilka ciekawych rozwiązań, ale to chyba wszystko.
2,4
~jbox@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Widzę w tym aucie dwa pozytywy. Pierwszym jest design. Drugim wygodne fotele. Oprócz tych dwóch cech wszystko w tym aucie zawodzi w mniejszym lub większym stopniu. Najgorsze jest nienaprawialne zawieszenie i kosztowne usterki elektryki jak klimatyzacja i przełącznik kierunkowskazów. Kupiłem auto firmy Peugeot dwa razy. Pierwszy i ostatni.
Dziennik kosztów dla Peugeot 307 I
9,2
9,5
~użytkownik
Kombi 1.6 HDi 16V 109KM 80kW
Auto spełniło moje oczekiwania. Ekonomiczy, niezawodny (!!!), żwawy, cichy, niekopcący diesel, spalający minimalne ilości ON, wygodny, zbajerowany i praktyczny w środku, o eleganckiej, niestarzejącej się sylwetce, w całości ocynkowany. Polecam modele z końcówki serii. Posiadacze 406 z lat 2003-2004 coś wiedzą na ten temat.