Lista ocen Peugeot 307 I (119)

3,6
~Krzych
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
I tu mam dylemat, bo dla mnie to jest trója z plusem. Ale że to w końcu mój samochód niech będzie cztery mniej czyli cztery.
~Greenery
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Wygodny, tani w utrzymaniu, dobry stosunek jakości do ceny.
4,1
~77@goral.wp.pl
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Ogólnie solidne 4+, autko miłe dla oka, w środku dobre materiały i niezła jakość, szczególnie w wersji XSI tworzy dobry klimat (skórzane elementy wykończenia i fotele), a mocny motor daje dużo frajdy. Przed kupnem warto pomacać, przejechać się, potargować i porównać z konkurencją, a wtedy wybór będzie właściwy.
~Wladek
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Jak sie jezdzi po dobrych drogach na dobrym paliwie to jest dobrze ale nie zawsze takie parametry mozna spelnic i tu juz nasz Peugeot troche odstaje od reszty.
~Gahan
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Piękny samochód w full opcji sprawia ze mnóstwo ludzi się ogląda. Generalnie idealny dla dwóch osób, pozwala bezpiecznie podróżować. Jeśli chcesz jeździć szybciej kup subaru, jeśli bardziej komfortowo citroena, jeśli zaś masz ochotę na wszystko po trochu to polecam. Jedyny minus plastiki i spalanie reszta na medal.
~KraSZ
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Samochód w klasie kompaktowej, który daje masę przyjemności z jazdy. Jednocześnie przestrzeń kabiny jest duża i wygodna nawet na dłuższe trasy. Zawieszenie bardziej "niemieckie" niż "francuskie", ładna linia i dobre wyposażenie standardowe. Jakość wykończenia dobra, aczkolwiek pewne drobiazgi i niedbałość o szczegóły nie zdarzyłyby się w VW czy Toyocie. Na marginesie, poziom obsługi w salonie bardzo przeciętny i mam poczucie, że jeden ze...
~Lukasz
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Moim zdaniem naprawdę dobry samochód przynajmniej w wersji, która posiadam:) Pewnie można narzekać na spalanie ale dla mnie to jedyny minus. Reszta super zwłaszcza jak się ma skórę i 17\" aluski, wygląda i prowadzi się bardzo dobrze:)
~Grzesiek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Mocy nie brakuje, momentu też jedyny minus to że bierze ok 100ml oleju na 1000 km. (Stosuję Total Quartz 9000 Energy) (Silnik)
4,1
~Franko
Hatchback 2.0 16V 136KM 100kW
Generalnie silnik w porządku co do przyśpieszenia nie narzekałem bo na tak mało masę fajnie się zbierał lecz parę miesięcy po kupnie z komisu zaczęło doskwierać mu żółte check engine na zegarach. Wydałem trochę pieniędzy był czyszczony katalizator, wymieniane świece( świece zalewało, nie miałem pokrywy silnika być może to było przyczyną), przy tym błędzie samochód generalnie jeździł lecz miał jakiegoś zamuła jakby chodził na 3 garach po jakimś... (Silnik)
2,8
~NIGDY WIECEJ FRANCUZA
Cabrio 2.0 16V 136KM 100kW
2l benzyna to pomyłka w tym aucie. Nie daje rade jak na ponad 1600 kg!. Pali w zaleznosci od rodzaju jazdy, w nocy , bez korków ekonomiczna jazda na poziomie 8 - 9l w korkach mniedzy 11- 13. Elestycznosc? nie w tym aucie (Silnik)