Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Steven
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Za kwotę, którą kupiłem pojazd z wyprzedaży z 2013. Wersja Active 1.6 THP (125) + czujniki parkowania + alarm fabryczny + lakier metalizowany + dywaniki + listwy boczne + żaluzje drzwi + wykładzina bagażnika + opony zimowe poniżej 60k zł uważam, że nic sensowniejszego nie ma na rynku. i30 - bardzo fajnie się jezdziło - ale bardzo plastikowy, ix20 - super wygląda - ale pali jak smok ok 9 L. Renault Megane - był jeszcze przed FL. Golf plus...
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Auto kosztowało niemało, nawet używane, ale generalnie jestem zadowolony. Ma swoje małe mankamenty, ale które auto ich nie ma :) Bogata trzyletnia wersja z gwarancją w salonie Peugeota kosztowała 50% ceny wyjściowej więc w sumie jestem zadowolony. Jednym zdaniem: bardzo fajny kompakt, którym bardzo przyjemnie się jeździ.
~ghetto pimp
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Ciężko mi określić bo dla mnie porównywalnej konkurencji w moim budżecie nie było. Auto ma na wyposażeniu to co mieć powinno, jakość wydaję się ok, ale co ja się znam- wszyscy piali że jakość wnętrza jest super- dla mnie jest to rozsądne minimum.
~jambis
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
To mój pierwszy Francuz i byłem sceptycznie nastawiony do tego samochodu (samochód dziewczyny). Dziś pomimo kilku uciążliwych wpadek z silnikiem bardzo mocno bym rozważył zakup kolejnego Francuza. Za fajną cenę mamy fajny samochód.
~leemarvin
Hatchback 5d 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Nie jest to auto niestety tanie w zakupie... Dobrze doposażony to spory wydatek, ale jakoś wykończenia i użyte materiały są nieporównywalnie lepsze od oplowskich, czy VW, nie wspominając już Fiacie z wykończeniem siekierką.
~Annc
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Jak dla mnie wzorowo - glownie za sprawa fajnego silnika, bardzo dobrych materialow wykonczeniowych i rozsadnej ceny. Bardzo dobry rabat na rocznik 2013. Roznica cenowa miedzy Active a Allure moglaby byc mniejsza... ale coz.
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Kupowałem auto używane, więc nie mogę za bardzo odnieść się do cen salonowych oraz konkurencji. W tamtym czasie brałem pod uwagę również Astrę K, ale cenowo stała wyżej bo był to generalnie nowszy samochód.
~Piotr
Hatchback 5d 1.2 PureTech 110KM 81kW
samochód idealnie wykonany, ładnie wykończony, jeździ bez zarzutu wiec nie mogę się do niczego przyczepić jeśli chodzi o cenę auta to uważam ze jego cena jest odpowiednia do jakości oferowanego auta
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Za 75tys po rabatach mam najmocniejszy silnik, navi, lusterka składane elektryczne, felgi wzór Topaze 16", jedyne czego mi brak to dach panoramiczny.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 II Hatchback 5d
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Materiały wykończeniowe lepsze niż w golfie czy leonie silnik bardzo dobrze dostosowuje się do wymagań kierowcy tylko czy będzie trwały...
Peugeot 308 II Hatchback 5d