Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d (24) - Widoczność

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Steven
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Bardzo dobra do przodu, doskonałe lusterka boczne - duża powierzchnia oraz samosciemniające się lusterko wsteczne pozwalają widzieć wszystko. Minus za szerokie tylnie słupki - przeszkadzają w kopertach bo nie widać po skosie oraz przy cofaniu. Czujniki cofania przydają się - polecam zwłaszcza te fabryczne - zsynchronizowane z ekranem i powodują ściszenie muzyki podczas cofania/pikania.
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Tu mam mieszane odczucia - szyba przednia poprowadzona nisko, a wysoko ułożone wskaźniki nie pozwalają maksymalnie obniżyć siedzenia, więc lusterko wsteczne trochę przesłania. Z drugiej strony mam panoramiczny dach - który nie dość że fajnie doświetla wnętrze to jeszcze pomaga w mieście.
~fordonczyk
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Mała tylna szyba nieco utrudnia widok w tył. Na szczęście standardem są tylne czujniki parkowania, a grafika na centralnym wyświetlaczu idealnie pokazuje nie tylko odległość od przeszkody ale również stronę jej występowania.
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Do tyłu jest kiepsko, ogromne słupki zasłaniają bardzo dużo. Do przodu niewiele lepiej, podczas zakrętów często muszę patrzeć przez boczną szybę również przez grube słupki zasłaniające widoczność.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Do przodu bardzo dobrze ,gorzej do tyłu -czujniki parkowania niezbędne.Poza tym opadający dach ogranicza widoczność we wstecznym lusterku,jednak duuuże lustra boczne w pełni rekompensują tę niedogodność.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Widoczność z przodu bez zastrzeżeń, lusterka wielkie jak telewizory. Niestety z widocznością do tyłu jest juz znacznie gorzej, bardzo mała tylna szyba, szerokie słupki, bez czujników parkowania ani rusz.
~dygi
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Rozbudowane lusterko wsteczne i czujniki deszczu ograniczają trochę widoczność, ale prawdę mówiąc przez te 3 lata jazdy nigdy nie miałem sytuacji, żebym kogoś niezauwazył.
~leemarvin
Hatchback 5d 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Widocznośc prawidłowa, nic nie ogranicza pola widzenia kierowcy. Może tylko do tyłu jest trochę gorzej z racji małej szyby tylnej, ale z parktronic`iem nie ma żadnego problemu.
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Lusterka boczne spore. Tylna szyba mała. Czujniki cofania pomagają, bo tylne słupki dosyć grube. Do przodu i na boki to właściwie standard.
~jambis
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Dobra, choć czasami mam problemy z widokiem w okolicach słupka A. Tylna szyba mała, ale sprawę ratują czujniki parkowania.
Peugeot 308 II Hatchback 5d