Oceny Peugeot 407 Sedan 1.8 16V 116KM 85kW 2004-2006

Peugeot 407 Sedan 1.8 16V 116KM 85kW 2004-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Peugeot 407 Sedan 1.8 16V 116KM 85kW 2004-2006

~Marcin
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Fajne auto dla rodziny, dla kogoś kto ceni komfort jazdy. Bardzo dobra widoczność w szybach jak i lusterkach. Ładnie prezentuję się na zewnątrz jak i wewnątrz. Środek dobrze przemyślany. Dużo miejsca dla pasażerów na przednich siedzeniach. Trochę mniej z tyłu. Myślę że osoby powyżej 190cm miałyby problem, ale ja takich osób nie wożę także jak na razie nikt nie narzekał. Bardzo czytelne i bardzo ładnie podświetlone zegary, co cieszy oko....
~Mariusz
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Super auto za te pieniądze. Dobrze wyposażona i jak narazie nie sprawia kłopotów. Świetne auto na długie trasy i poza miasto. Bardzo wygodne, ładne na zewnątrz i wewnątrz. Trochę za duże zużycie paliwa i trochę za mało mocy. Ale jakieś wady muszą być. Nie ma idealnych aut ;). Polecam wszystkim ceniącym wygode, komfort i przyjemność z jazdy.
3,8
~bayerg@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
4ka ale z malym minusem za silnik i prace silnika.pomimo iz auto kosztuje ponad 80.000 za te cene mozna by sie spodziewac troszke wiecej z przyjemnosci prowadzenia pojazdu.szkoda nawet cokolwiek mowic o niedopracowanym sprzegle ktore cieko jest tak obczuć aby zmiana biegow nie konczyla sie zrywem.warto jest jednak widziec spojzenia innych kierowcow na widok tych "kocich oczow"
~Romer15
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Kupiłem bo spodobał mi się design, jedyna wada to Salon Peugota i jego serwis. Tak skandalicznego traktowania jeszcze nigdy nie przeżyłem pod inną marką. Nieco mniej uwag do serwisu ale tam też Peugotowi brakuję choćby np. do Renault-a. Samochód nic nie winien, to raczej ludzie którzy powiini dbać o prawidłowy wizerunek marki powodują że za 6 miesięcy sprzedaję 407 i już nie wracam do tej firmy.
~robert3229@wp.pl
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Ogolnie Peugeot zrobil swietne auto,wyposazone jak wyzszej klasy,a u konkurentow za wiele rzeczy trzeba doplacac,ktore w tym samochodzie sa w standarcie.Jednak nalezy wybrac wersje ST a nie SR.Za niewielkie pieniadze dostaje sie sporo wyposazenia.
4,1
~Eddi
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Sylwetka nadwozia doskonała, wyprofilowana na styl sportowy- Budzi podziw.Jazda tym samochodem to duza frajda,na dłuzszych trasach pięknie sie prowadzi. Oswietlona deska rozdzielcza w nocy to przyjemnośc patrzeć.Tylko to zuzycie paliwa , mam nadzieje ,że to choroba wieku dzieciecego.Poprzednio jeździłem wieloma innymi markami ( ostatno P..t 406 ST , lecz to różnica epoki )i ten na razie jest „generalnie super”, poza drobnymi uwagami.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~karoll
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
przewazajaca ocena to 5 i z cala pewnoscia na taka ocene to auto zasluguje... nigdzie nie jest dolaczona stylizacja i wyglad auta... bo za to jak dla mnie 407 (sedan) dostalo by 6+ super rozwiazanie z wycieraczkami nowa konstrukcja jak dla peugeota duzo lepsza jakosc czyszczenia szyby... takie rozwiazanie zauwazylem troche wczesniej w jakims mercedesie wyzszej klasy mozna do tego jeszcze dodac EURO NCAP na 5 gwiazdek...
~_lukasz_-
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Po mimo problemów z elektronika , samochód moge ocenic pozytywnie zwłaszcza ze wzgledu na komfort jazdy.
~Krzysiek
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Polecam to autko. Jezdziłem różnymi autami, ale dopiero w tym się zakochałem. Przez dwa lata użytkowania nie miałem żadnych problemów.
~buzet@op.pl
Sedan 1.8 16V 116KM 85kW
Nie ma się czego czepiać, (oprócz za mocnych ściągaczy drzwi) ale jest za niski jak na moje potrzeby, przód za bardzo wysunięty, dlatego nie kupię tego modelu ponownie.
Peugeot 407 Sedan