Lista ocen Peugeot 5008 I Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW od 2009 (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tdereb
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Układ kierowniczy precyzyjny, samochód dobrze trzyma się drogi, mimo że to Van, można bezpiecznie "śmigać"po krętych drogach. Jeżeli chodzi o pracę zawieszenia, to na dobrych nawierzchniach bardzo komfortowo, na gorszych drogach dużo gorzej - zawieszenie jest zadziwiająco twarde, słabo wybiera nierówności, potrafi nieźle tłuc, przez co komfort jazdy jest niestety dużo mniejszy. Jak wspomniałem wcześniej ten samochód jest idealny na długie...
~Michał
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Tutaj mam najwięcej uwag... Zawieszenie jest ogólnie bardzo głośne... Nie chodzi o to, że coś stuka czy puka. Luzów nie ma. Ale ogólnie jest po prostu głośnie szczególnie na nierównościach poprzecznych... Zauważyłem także, że na dołkach przy większych prędkościach tył auta myszkuje...
~maras74@o2.pl
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Prowadzi sie jak kombi, dla osob przesiadajacych sie z amerykanskich kanap, moze byc dosyc sztywno ale za to bezpiecznie nawet przy szybkiej jezdzie po zakretach mimo wyzszej karoserii. Niestety nie jest tak milo sprezyscie jak np. w nowym Oply Astra czy VW Trouranie ale bez kompleksow.
~Daniel
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Bez uwag, dobrze trzyma się drogi. Zgodnie z instrukcją wymieniane klocki i tarcze w odpowiednim czasie czynią samochód bardzo bezpiecznym. W moim egzemplarzu dobrze wyregulowana zbieżność i bez problemu dobrze się prowadzi. Również wspomaganie kierownicy bardzo dobrze wyważone.
~Tomek
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Prowadzi się jak sportowy samochód, nie jak van. Żona na mnie krzyczy, że jeżdżę jak wariat, a ja jeżdżę normalnie, rezerwa bezpieczeństwa jest duża. Jeśli ktoś oczekuje, że będzie miękka kanapa, jak to w wanie, odpowiadam nie, nie będzie. Jest jak w typowym kombi.
~jan marian
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Precyzyjny układ kierowniczy. Auto trzyma się drogi i nie buja jak niektóre minivany. Uzyskano to dzięki dość twardo zestrojonemu zawieszeniu co przy pokonywaniu progów jest odczuwalne.
~banas100
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Po zakupie wydawało się twarde i nieco hałasowało ale oba problemy zostały wyeliminowane przez wymianę amortyzatorów. Okazało się przy tym, że części są tanie i ogólnie dostępne.
~Piotr
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Świetny komfort i jednoczesna możliwość dość dynamicznego, jak ma ten segment, prowadzenia. Nie buja na boki przez niski środek ciężkości.
~adk
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Dobrze się prowadzi, stabilnie, jak zwykły compact. Jednak jak na samochód rodzinny jest trochę twardo, a zawieszenie mogłoby być cichsze.
~Minivanik
Minivan 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Uklad jezdny porownywalny z Fordem. Sztywny, dobrze klei się drogi, pewny w prowadzeniu.
Peugeot 5008 I Minivan