Lista ocen Peugeot Boxer I 2.5 D 86KM 63kW 1994-2006 (22) - Całokształt

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nevra@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Autko ogólnie bardzo przyjazne dla użytkownika, dobrze mi się nim jeździ i nie czuję się specjalnie zmęczona po kilkusetkilometrowych trasach. Wspomaganie działa bez zarzutu, nie napracuję się podczas manewrówki. Przestrzeń bagażowa w normie, choć przydałyby się wykładziny ścian bocznych do sufitu. Przegroda łatwo demontowalna i wtedy jest bardzo fajnym autkiem do wyjazdu na wakacje. Cały majdan się wrzuca i jedzie. Na pace mamy dorobione...
~Klodi
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Przejechał u mnie 150 000km i nie wiadomo dlaczego przegrzał się. Poleciała uszczelka pod głowicą. Zrobiliśmy uszczelkę z racji przebiegu 350 000 wymieniliśmy pierścienie i panewki. Po 15 000 zatarł się po remoncie tłoki na 3 szlif wszystko nowe itd po 600km zatarł się i nie było ostro jechane na pusto w drodze do Niemiec po towar. Jak się przegrzeje nie remontuj - wymień silnik. Ta nauka kosztowała 10 000 czyli tyle co jest wart.
~Pysi
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Auto ma juz 560000 i w sumie nigdy nie sprawiało większych problemów, jedynie drobne usterki, z większych przy 500000 wysiadł alternator a teraz pomopa wtryskowa. Jedynym poważnym minusem jest lakier, auto było koloru niebieskiego, teraz cały dach jest biały i zaczynają sie pojawiać małe ogniska rdzy. Z tego co zauważyłem jedynie ten kolor ma takie problemy z lakierem, reszta jest ok. Polecam to auto z całego serca.
~Matys
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Ogólnie jeździ się nim dobrze ale jest strasznie awaryjny!Jak miałem silnik z turbiną to było w miarę ale potem drugi silnik i "kaplica".Części nie nalerzą do najtańszych.Jeśli ktoś chce kupić boxera to odrazu nich kupi pistolet aby mół sobie strzelić w łeb lub niech kupi dwa samochody jeden do jerzdzenia a drugi na części
~kominek13@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jedyna poważna wada tego autka to rdza na podwoziu.No ale autko ma juz swój wiek.Kupiłem go jak używany pojazd i jeżdżę nim ponad rok i jestem bardzo zadowolony.Mogę poleci w 100%.(mam też Citroen Berlingo 14 benzyna krótko mówiąc tragedia co chwile jakieś naprawy wizyty w warsztatach i straszne pieniądze za naprawy)
~jeri@poczta.onet.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Uważam,że przez lata produkcji rodzina aut Boxer/Ducato/Jumper została naprawdę dobrze dopracowana.Trudno wskazać zdecydowanie słabe punkty.Z resztą,wystarczy spojrzeć,czym jeżdżą małe firmy transportowe,potrzebujące w miarę taniego,ale niezawodnego pojazdu.70% to któryś z tej trójki.
~RIDER.RIDER@INTERIA.PL
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Posiadam wersję ze wzmocnionym tylnym zawieszeniem DMC 3500 kg (ostatnio niestety wprowadzono podatek od srodków transport. dla tej masy :( ) Przy zakupie brałem kilka samochodów pod uwagę lecz nie żąłuję wyboru. Dobre auto za dobre pieniądze
~radek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jeśli Boxer/Jumper/Ducato to najlepiej w TDI. 2.5d jest jak dla mnie za słaby ale jeśli ktoś nie wozi bardzo ciężkich towarów to będzie zadowolony z tego silnika
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Autko spisuje się bardzo dobrze, jestem z niego zadowolony. Boxer to dobre auto dla małej firmy. Jeśli o niego zadbamy będzie nam służył przez długie lata. Gorąco polecam BOXER-ka!!!
~rafal
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
wczesniej miałem jumpera1.9D też polecam bardzo dobre auto nakręciłem na nim też 300tys km. Następny będzie boxer lub jumper.Polecam.