Lista ocen Peugeot Boxer I 2.5 D 86KM 63kW 1994-2006 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sebastian Zgierz bad.boy2@op.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Jeżeli chodzi o trzymanie sie drogi to boxer jest liderem w klasie. Prowadzi sie po prostu jak po sznurku ! Nawet załadowany jest w pełni przewidywalny. Nie ma tu miejsca na nadmierne przechyły nadwozia. Gdy natomiast jest pusty, to głośne okazuje sie zawieszenie. Ale przeciez to auto dostawcze więc nie powinno mieć "pustych przelotów" :)
~rozczarowany lekko
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
przeguby, amory, wahacze siadają. Problemy z nagrzewnicą. Ciągle zalewany alternator przez wodę, wada konstrukcyjna. Kontrolki się palą kiedy chcą.
~RIDER.RIDER@INTERIA.PL
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Szeroki, zncznie lepiej sie trzyma drogi niż np. Sprinter, poza tym super zaleta- przedni napęd, dzięki temu uniknąłem wypadku
~Sławek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
W każdych warunkach samochód jedzie jak po sznurku. Do tej pory jedynie co 120 tys. wymieniam amortyzatory. Reszta jest fabryczna .
~jarek
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
troche twardy ale jak sie zaladuje juz lepiej, dobrze trzyma sie drogi na ostrych zakretach
~dklafas@wp.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
jeżdzi się nim przyjemnie, jak osobówką, a masa towaru nie ma dla niego znaczenia, wytrzymuje wiele
~D@ro
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
myślę że nie jest zły fakt że właśnie jestem po kapitalnym remoncie przedniego zawieszenia koszt 1700 zł
~rafal
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
zrobiłem nim blisko 300 tys,km 2 razy amory przód, tulejki wachacza i swożnie też zmieniłem
~pawel_beres@cyberia.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
Zamieszenie jest trochę zbyt twarde - no ale to auto dostawcze. Ogólnie nie można narzekać.
~dansound@tlen.pl
Furgon 2.5 D 86KM 63kW
W porównaniu z transitem to boxerek trzyma się jak przyklejony.