Oceny Peugeot Partner I 1.6 HDi 75KM 55kW 2005-2011

Najnowsze oceny Peugeot Partner I 1.6 HDi 75KM 55kW 2005-2011

3,1
~wiktorgrobelny.@retsat1.com.pl
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
bardzo zle zacznijmy od zawieszenia zbyt niskie nie nadaje sie na sam dostawcz zawadza o wszystko odlona silnika plastikowa peka (250pln)metalowa to dodatkowy koszt 900pln Po 3latach wysiadly 2 poduszki pod silnikiem\'wpadajace sprzeglo,rdza wcina nawet uchwyty siedzen lakier schodzi w sierodku ze wszystkiego.Kolo zapasowe latwo pada lupem zlodziej brak zabespieczen.Wszystko to wystapil podczas eksploatacji samochodu jako domowego nie...
~Mopek
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
Szukałem auta zarówno do firmy jak i dla rodziny (2+1). W kilkanaście sekund przerabia się go z rodzinnego minivan w małego dostawczaka. Niektórzy mogą powiedzieć, że \"jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego\" ale w tym przypadku nie do końca się z tym zgodzę. Samochód jest bardzo prostej konstrukcji. Nie ma tu niepotrzebnych bajerów. Według mnie mineły już czasy kiedy to samochód stanowił o zamożności rodziny i służy do...
~hammet1
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
Bardzo fajne autko! Napewno przyda sie takie w małej firmie nie potrzebującej dużej dopuszczalej masy załadunkowej. Przestrzeń załadunkowa nam odpowiada. Jeśli chodzi o ekonomiczność to nasze autko od kiedy je mamy nie uległo awarii i nic nie trzeba było naprawiac. Jest serwisowane na bierząco. Spalanie średnie na poziomie 6l mysle nie jest az tak wysokie. Jedynym mankamentem jest wyciszenie, ale do tego idzie sie przyzwyczaić.
~lukasz geodeta
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
sluchajcie uzywam go zupelnie niezgodnie z przeznaczeniem, dlamnie to mala terenowka jezdze nim po polach na azymut, lasy doly auto dzielnie sie sprawuje, rewelacja polecam
3,5
~d_slaski
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
Furgon powinien służyć jako koń do ciężkiej pracy i generalnie nadaje się on do tego. Jednak poważne usterki i praca ASO psują ogólne wrażenie.
4,1
~Robert Warszawa
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
trochę głośne zawieszenie podczas wpadania w dołki , poprzedni model lepiej wybierał takie niespodzianki na drogach. Brak ogrzewanej szyby przedniej , zwłaszcza że są delikatne wycieraczki .
Dziennik kosztów dla Peugeot Partner I 1.6 HDi 75KM 55kW
6,2
~Tomek M
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
Nisko zawieszony jak dla mnie to wada 10cm wyżej zwłaszcza przód.
~simmarcins
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
trzeba uwazac na paliwo po jednorazowym wlaniu paliwa podejrzanej jakości ... rozpuścił sięfiltr paliwa okrucy papieru zablowkowały regulator ciśnienia paliwa . wymiana pompy paliwa z regulatorem w serwisie 4500 u mechanika 500 wymiana samego regulatora z demobilu! po 200 tys wydmuchuje uszczelki pod wtrykami takiemałe podkładki miedziane (Silnik)
~lukaszkaminski@onet.eu
4,1
~Robert
Furgon 1.6 HDi 75KM 55kW
W przypadku drzwi dwuskrzydłowych słaba widoczność we wstecznym lusterku (Widoczność)