Lista ocen Pontiac Trans Sport I 3.1 i V6 SE 122KM 90kW 1989-1996 (45)

~Daniel0
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Samochod dla rodziny. Przy 7 miejscach niestety ma symboliczny bagaznik, ale wyjecie jakiegokolwiek siedzenia zajmuje doslownie 10 sek. Jest to typowy amerykaniec, tzn wygdny, komfortowo sie podrozuje, ale skreca i hamuje jak Titanic. :) Do tego trzeba sie przyzwyczaic.
~Mario
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
KOCHANE AUTKO!!! Miałem go 4 lata i sprzedałem go zresztą bez żadnego problemu i niewiele tracąc. Zrobiłem nim wygodnie, cichutko i bezproblemowo 80000 km po całej Europie. Obecnie znów szukam Pontiac\'a Trans Sport\'a bo to jednak jest to.
~bodek1968
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Ani chwili nie wahałem się z taką oceną.To auto to spełnienie marzeń sprzed 15 lat.Wtedy to było jak lizanie cukierka przez papierek.Oby jeździł jak najdłużej.Miałem ponad 20 aut,ale ten jest najładniejszy i najwygodniejszy z tych wszystkich-choć stary.Dostęp do części bezproblemowy.Ceny normalne,jak do \"europejczyka\".Jeśli nie przytrafi się jakiś większy \"dzwon\" to karoserię można dość łatwo naprawić we własnym zakresie.Blacharz nie ma tu...
3,6
~wioleta.jakubowska@nszzp-ksp.pl
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Silnik pracuje ok jak przystało na klasyczą V6-tkę. Przy tym przebiegu (290 000) lubi się pocić, spalanie oleju w normie. Padają natomiast następujące elementy osprzętu silnika: pompa wodna, wszystkie łączniki gumowe w obwodzie chłodzenia silnika, nagrzewnica, hłodnica. Elektryka tj silnik krokowy, potencjometr przepustnicy. Przy instalacji LPG przegrzewa się uszczelka pod głowicą - droga wymiana związana z nowymi śrubami pod głowicą -... (Silnik)
~satis@neostrada.pl
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Europejskie samochody są daaaaaleko w tyle za Ameryką i w jakości i w cenie . Współczuję właścicielom Mini Vanów z europy . Nie wiecie co to komfort jazdy .Życzę wam kupcie sobie amerykana a wtedy powiecie że teraz wiecie co to jest Auto i komfort jazdy.
~Mario
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Ogolnie sylwetka auta przyciaga wzrok nawet stojac przy duzo nowszych i duzo drozszych autach. Jezdze i jezdzilem roznymi autami. Do tego wsiadam z przyjemnoscia zwlaszcza majac w perspktywie dluzsza trase mimo, ze mam do dyspozycji auta zazwyczaj roczne lub dwuletnie (sluzbowe ;) . Do Trans Sport´a wsiadam i po prostu jade. nic mnie nie boli po przejechaniu 500 i wiecej kilometrow.
~TransSport
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Jesli ktos powie na ten samochod,ze jest awaryjny to znaczy,ze napewno nigdy w zyciu nim nawet nie jechal,albo trafil mu sie model z milionowym przebiegiem. Oczywiscie nalezy przestrzegac wymieniania na czas plynow i czesci eksploatacyjnych. Jednym mankamentem auta sa slabe swiatla. Glowne zalety to:silnik,skrzynia biegow,ekonomicznosc i wygoda. No ale to w koncu Pontiac,a nie jakis nedzny woz konny typu VW czy Seat. Moj Transik ma u mnie...
~burdi@op.pl
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Auto oceniam dobrze, ponieważ zanim mechanicy włożyli w niego swoje rączki jeździło jak marzenie.
~zz_top
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Bardzao pojemne, komfortowe auto. Dbając o wymiany płynów nie spotkały mnie nigdy poważne usterki - wyłącznie drobiazgi.
~stoczniamartin@wp.eu
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
miałem ponad 20 aut od 5lat jeżdżę Transsportami(obecnie drugi) doskonałe skrzynie silniki 0 kłopotów ciągam przyczepy z klubowymi jachtami wszystko i wszystkich mogę zapakować daje dużą satysfakcję z jazdy oraz posiadania jedyny pojazd który po utracie poprzedniego nabyłem taki sam gorąco polecam