Lista ocen Renault 19 I (102) - Widoczność

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~RoN
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Tył OK, na przód trzeba trochę uważać, szerokość przednich słupków jast tak fatalnnie dobrana, że na skrętach w lewo pod kątem 90 st. (wz podporządkowanej)warto się zatrzymać. 2 razy w życiu zaniedbałem ten obowiązk i oba mało nie skończyły się tragicznie. CAłE AUTO NADJEżDżAJąCE Z PRAWEJ POTRAFI SIę UKRYć ZA TYMI SłUPKAMI.No,ale wiedząc o tym po prostu trzeba uważać.
~lukaszrutecki@wp.pl
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
widocznosc dobra we wszystkich kierunkach, dobre wyczucie przodu samochodu, jak to w sedanie trudosci z parkowaniem tylem (nie widac klapy bagaznika), na boki wid. bdb.. bardzo skuteczne przednie lampy, duze, wygodne lusterka wsteczne.
~Krzysiek
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Bardzo dobra widoczność, choć ostatnio miałem nie miłe doświadczenie: po wjechaniu przednim prawym kołem w dziure, pękła przednia szyba (dolny,środek) na początku było to pare centymetrów, niestety pęknięcie idzie w góre jak zakażenie i siega już 20cm
~shaman0@op.pl
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
Jakiś czas temu odpadło wewnętrzne lusterko, nie kleiłem ze względu na niskie temperatury, ale w sumie jest niepotrzebne-widoczność w lusterkach bocznych na odpowiednim poziomie, przy parkowaniu także nie ma żadnych problemów.
~rd77
Hatchback 1.7 90KM 66kW
we wszystkie strony idealna, ale mam fotel z regulacja wysokosci na max do gory ;-) bo mi Bozia wzrostu poskapila...Minusem jest odblask w szybie jak sie wyczysci pulpit-pod slonce g.. widac, mogli uzyc innego materialu
~Tobiasz
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Widoczność w każdą stronę jest bardzo dobra. Jedyny mankament moim zdaniem to zły kąt pochylenia przedniej szyby co powoduje, przy jeździe po zmierzchu, oślepienie kierowcy światłami nadjeżdżających pojazdów.
~Jacus
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
jadąc naprzód jest ok, ale podczas zawracania, cofania jest źle. Przez tylną szybę patrzy się nie bardzo jak to w sedanach. A lusterka nie dają dobrej widoczności - fatalnie
~tomasz.plata@wp.pl
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Widoczność świetna. Przód jest idealny, tył w Chamade troszkę gorzej, ale to dla tego, że mam obniżony przód i spojler z tyłu. Gdyby nie modyfikacje była by również bajka!
~Łukasz
Hatchback 1.7 90KM 66kW
We wszystkich kierunkach bardzo dobra. Chociaż lusterka zewnętrzne mogłyby być nieco większe. Ogólnie siedząc za kierownicą ma się doskonałe wyczucie gabarytów samochodu.

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Janusz
Hatchback 1.7 90KM 66kW
Jeżeli chodzi o przód można dać ocene dobrą - choć przednie słupki troszke czasem zasłaniają. Jazda do tyłu pozostawia dużo do życzenia ale w końcu to nie sedan