Lista ocen Renault 19 I (102) - Widoczność

Na liście zabraknie 172 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~siwytatra@op.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
widocznosc jest bardzo dodra do pzodu ze wzgledu na dobrze umieszczone słupki gorzej jest z tyłu ale za takie pieniądze nie mozna wymagac zeby bylo wszystko jak w mercedesie klasy 124
~andrewpl@tlen.pl
Hatchback 1.7 75KM 55kW
gdyby nie regulacja fotela kierowcy w dwóch płaszczyznach to niewysokie osoby miałyby problemy z cofaniem ale widoczność do przodu jest bardziej niż zadowalająca
~Daniellll
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Dosyc duze powierzchnie przeszklone, auto latwo wyczuc z przodu jednak problemem moze byc dosc wysoka tylna krawedz bagaznika. Duze lusterka.
~Szusz
Sedan 1.4 60KM 44kW
Do przodu i na boki widoczność jest bardzo dobra. Niestety do tyłu jest znacznie gorzej, wysoko podniesiony kuper i mała szybka nie pomagają przy cofaniu.
~19nick83@wp.pl
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
jak dla mnie super, na boki, do przodu rewelacja, do tylu troszke gorzej (mam wersje 3 d ) ale to kwestia przyzwyczajenia sie...moja ocena to 5-
~Hitek
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Ogólnie powierzchnia przeszklona auta jest duża. Wyjątkowo dobra widoczność do tyłu, ponoć ograniczają ją tylne słupki, ale mi nigdy nie przeszkadzały.
~the_reviewer_P
Hatchback 1.7 75KM 55kW
Jedna z zalet Renaulta. Do przodu widać dobrze i do tyłu także solidnie. Słupki nie przeszkadzają swoją szerokością.
~radek89
Hatchback 1.7 75KM 55kW
W przodzie ok, lusterka duże, natomiast z tyłu trochę ograniczona widoczność z powodu ukośnej szyby i małej zarazem.
~remiq Szczecin
Hatchback 1.4 KAT 58KM 43kW
Bardzo dobra.Ewentualnie trzeba się nauczyć wyczówać tył(sedan)ale lusterka duże i sprawy parkowania prościzna.

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JASIO@BUZIACZEK.PL
Cabrio 1.7 90KM 66kW
trzeba się przyzwyczaić a ci co piszą że słupki im z tyły przeszkadzają niech zaczną kożystać z lusterek ZAUFAJCIE MI POMOŻE