Oceny Renault 19 I Sedan

Najnowsze oceny Renault 19 I Sedan

4,1
~Mikołaj
Sedan 1.7 75KM 55kW
Uważamy (wraz z narzeczoną), że auto jest mocno niedoceniane. Mamy je od 2lat i niedawno wróciliśmy nim z wycieczki z Włoch. Wygodne miękkie, kanapowe fotele - w trakcie trasy nie czuliśmy potrzeby wysiadania żeby się naprostować. Auto nas nie zawiodło. Spalanie gazu 10l/100km. Wizualnie nam się podoba tylko sedan. Bagażnik pojemny, przy 120km/h niestety głośno... Dla nas na plus sylwetka auta- z racji tego,ze jest dobrze utrzymane i rzadko...
~Rico_89
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
francuzi w tej wersji (phase I) zadbali o komfort jazdy jak i ekonomiczność samochodu. mogli troszeczke bardziej przyłożyć się do wyciszenia środka . autkiem jezdzi się jak na statku . zawieszenie perfekcyjne (wjazd na dziure praktycznie nie odczuwalny) silniczki pracują cichuteńko do pewnych obrotów .
2,9
~lukaszrutecki@wp.pl
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
jest to moje pierwsze auto, jest w naszej rodzinie od samego poczatku czyli od 1991 roku, nie polecam jednak tego auta dla wszystkich ceniacych sobie bezstresowa jazde, zbyt czesto nie odpalal (raz we wloszech!!!), jest kiepsko wykonany i awaryjny, ma zbyt wiele niedociagniec.
~Jacus
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
Części dość drogie do samochodu klasy średniej, osiągi kiepskie, ale bardzo oszczędne spalanie i wygoda we wnętrzu. Stylistyka taka mało młodzieżowa bardziej dla dziadków na stare lata. Wolałbym R19 w wersji 3 drzwiowej
~19nick83@wp.pl
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
ogolnie jestem zadowolony, po wymienieniu w/w rzeczy niemam najmniejszych problemow, tylko leje i jezdze, mam nadzieje ze wszystko co mialo sie popsuc juz sie popsulo :) generalnie polecam, autko w sam raz dla mlodych, niezamoznych studentow:) i na wypad z dziewczyna za miasto w sam raz :) autko godne polecenia
~Janiu100@interia.pl
Sedan 1.7 90KM 66kW
Auto jest miłe w obsłudze, nie psuje mi sie wcale po 14500. Mam małe wąty do zawieszenia, ponieważ jest troszeczkę za głośne przy jeździe na nie równym terenie. jednakże auto to spala mi 7l/100 po mieście, na trasie 6,2l/100, oczywiście benzynki. wiec myślę że auto jes warte uwagi z tego względu iż nie jest drogie jak na taki rocznik, a jest nawet czy przycisnąć bo ma 74 KM.

Usterki Renault 19 I

Renault 19 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~sisior
Sedan 1.7 75KM 55kW
Symapatyczne auto, przytulne, z dobrą blacharką i fajnym wyposarzeniem, jako wozidło do tyrania całkiem dobrze sie sprawdza.
~shaman0@op.pl
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
Ogólnie samochód warty polecenia, jeżeli ktoś szuka taniego, oszczędnego samochodu z pojemnym bagażnikiem.
~marcin.chec@o2.pl
Sedan 1.4 60KM 44kW
renault 19 chamade to jedno z najlepszych aut jakie wyprodukowano, prwadzi sie doskonale, slinik i karoseria trzymają sie super i może sporo pomieścić
~Tomek P.
Sedan 1.4 KAT 58KM 43kW
Prowadzi się super. Duże autko, pakowne, dobre blachy
Renault 19 I Sedan