Lista ocen Renault 19 II Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW 1992-1995 (22)

~r19 1.9dT, 1994r. 235tys. km.
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
Generalnie samochód jest ładny i bardzo fajnie się nim prowadzi. Warto o niego dbać i zmieniać na czas różne rzeczy. np za późno zmieniłem filtr paliwa i naprawa kosztowała mnie 850zł! O diesla trzeba po prostu dbać. Nie jest to samochód wyczynowy, ale potrafi zgrabnie wyprzedzać.
Francuzi niestety są partaczami w niektórych sprawach, np. trzeba podnieść silnik żeby zmienić pasek rozrządu, to jest po prostu idiotyzm. Japońskie auta są...
~jogurt
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
auto dosyc dobre przestronne, dosyc bogato wyposazone, o zadowalajacych osiagach. Jego najwieksza cecha jest ekonomicznosc moje ma min. ABS elek. szyby lusterka.wspomaganie.centralny zamek.immobiliser
3,8
~Michał
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
Autko jest fajne i ekonomiczne i jak na swoje lata całkiem nieźle się prezentuje.
~swiruxx
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
Turbina robi swoje , swietnie przyspiesza,na III biegu mozna przyspieszac praktycznie od 1000 obr./min. (Silnik)
~rattay@pocztaonet.pl
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
ogólnie autko jest bardzo dobre niema żadnych problemów
3,8
~saymonhb
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
może być /F8Q744/- pod warunkiem, że nie leję do baku opału i innego szlamu bo pompa wtr. /Lukasa/ i wtryski moment i "siadają".Turbina i intercooler robią swoje - czysta przyjemność dla umiarkowanego kierowcy..:)) (Silnik)
4,1
~Tomasz S.
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
Turbo diesel 90 kM , nie zostaje na światłach, oprócz "turbo dziury" cichy i elastyczny w całym zakresie obrotów. (Silnik)
3,7
~jaśko
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
nie mam regulacji kierownicy można ją podnieść dom góry dotykam kolanamy pozatym jest ok. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~pROT
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
Bez żadnych problemów. BArdzo szybko nagrzewa się. Zero problemów (Wentylacja i ogrzewanie)
~driverka
Hatchback 1.9 DT 92KM 68kW
autko w miare wygodne, dość dynamiczne jak dla mnie.
Renault 19 II Hatchback