Oceny Renault Clio I 1.1 49KM 36kW 1990-1995

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Renault Clio I 1.1 49KM 36kW 1990-1995

~Klaudia
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Musimy wiedziec do czego bedzie nam służył.Samochodem tym jezdzi kobieta i ja uwazam ze doskonale nadaje sie do codziennych dojazdów do pracy plus jakies zakupy.Taki fajny mały samochodzik za niewielkie pieniadze.Mamy tez młodszego fiata Uno i nie da sie porównac(Fiat to lipa).Fakt ze nasza "Renia"nigdy nie byla powaznie puknieta a to duzo znaczy przy starszych samochodach.Nic nie stuka nie puka.Znajdzie sie pare wad typowych i czesto...
~Artureks@acnwaw.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Ogólnie jestem zadowolony z tego modelu.Przez ponad trzy lata i przejechane ponad 40.tyś.km.troszkę rzeczy wymieniłem w samochodzie,min.amortyzatory z przodu (660 zł.z osłonami),ukł.wydechowy (300 zł),chłodnica (330)drążki,sworznie,końcówki drążków,szczotki w rozruszniku,łożyska w kołach,itp..Silnik bezproblemowy.Samochód ten kupiłem w komisie,więc nie jestem jego pierwszym właścicielem i nie wiem jak poprzedni właściciel go serwisował,ale...
~dorstef@poczta.fm
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Pojazd jak na swoją klasę i moc dynamiczny, prowadzi się dobrze, stabilny, w mieście wygodny. Dla kierowcy zrównoważonego od 90 do 120 km/godz. Miękki, dobrze sterowny. Zadbany odpłaca bezusterkowością i niezłym wyglądem. Z czystym sumieniem polecam.
3,5
~arturek@reebok.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Pomino sporych wydatków na naprawy jestem zadowolony z auta.Od prawie roku wreszcie nic nie robiłem.Ale wcześniej... Mam go 4,5 roku i kupiłem już używany.Prawy tylni błotnik zaczyna się sypać,ale jeszcze nic nie robię z blacharką.W sumie fajne autko,ale nie na trasy.Po prostu za wolny.Dobrze że chociaż fotele wygodne.
~piotr (ogon)
Hatchback 1.1 49KM 36kW
polecam dla kawalerow i pann a takze malych rodzinek auto bardzo dynamiczne 50 km wazy 900 kg prekosc mak 170 km niezawodne dobrze sie prowadzi ekonomiczne niskie oplaty bardzo fajnie prezentuje sie ztuningowany ma charakter auta sportowego
~Rob777
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Na 12lat zawiódł mnie 2 razy w tym raz z własnej winy nie wymieniłem w porę szczotek w alternatorze chociaż kontrolka ładowania szalała. Drugi raz to pasek klinowy alternatora, a tak ogólnie to wsiadam i jadę bez względu czy zima czy lato.
Dziennik kosztów dla Renault Clio I 1.1 49KM 36kW
~hrabiaa@wp.pl
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Gdyby tylko silnik miał mocniejszy było by super. Z tym silnikiem idealny dla kobiety na dojazd do pracy, jeśli lubisz choć troche dynamiczną jazde potrzebny mocniejszy silnik (myśle że 1,4 to w sam raz). Duża przestrzeń dla kierowcy, przełączniki pod ręką, duzy bagażnik po złożeniu tylnej kanapy jeszcze większy, brak poważniejszych awari. Ogólnie jestesm zadowolny, teraz kupiłbym z większym silnikiem.
~eunike, eunike@poczta.fm
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Mimo drobnych mankamentów musze przyznać "5", bo bardzo lubię ten samochód. Bardzo wygodnie i sympatycznie się nim jeździ, w dodatku jak na swój wiek wygląda bardzo elegancko (zwłaszcza po myjni, bo na granacie bardzo widać kurz :)). Jest doskonały dla kobiety, facet też by nie pogardził (o ile nie jest uprzedzony do francuskich samochodów, jak niektórzy moi znajomi).
~Pawcio
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Idealny samochód dla młodego człowieka, dla kobiety, dla rodziny - jednym słowem samochód dla wszystkich !!! Super. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony ze swojego Klipcia, jest to mój pierwszy samochód, planowałem kupić CC lub tico, jednak z ręką na sercu odradzam wszystkim pakować się w ciasny szmelc.
~peniuu
Hatchback 1.1 49KM 36kW
Ogólnie oceniam auto bardzo pozytywnie. Jeżeli ktoś go kupi od osoby która nie żyłowala silnika i codziennie go używala, napewno nie będzie zawiedziony