Lista ocen Renault Clio II Hatchback 1.2 60KM 44kW 1998-2010 (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Roban
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Nie mogę na nic narzekac poza systemem przesuwania foteli (mam 3 drzwi). Trzeba to robic przy użyciu 2 rąk lub gimnastykowac się z zapieraniem łokciem. Prowadnice fotela są pod kątem i fotel zsuwa się do przodu (przez całe 11 lat jeżdżenia nie mogę się do tego przyzwyczaic. Do reszty nie mam uag. Bardzo praktyczne są otwory bo bokach tylnej kanapy na butelki (1,5 lub 2 l).
~Daro
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Po francusku. Po przesiadce z Felicii musiałem się jedynie przyzwyczaić do włącznika świateł. Ale pozatym wszystko jest tam gdzie powinno. Klakson na kierownicy oraz dodatkowo na dźwigni świateł. Radio sterowane przy kierwonicy - w takim małym aucie rewelka. Fotel regulowany na wysokość i do tego regulacja kierownicy (tylko na wysokość). Jak na małe auto świetnie.
~Maarkiz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogólnie ok - brakuje mi tylko jednego machnięcia wycieraczkami, brakuje mi możliwości włączenia samego spryskiwacza bez wycieraczek no i ten nieszczęsny przycisk klaksonu w lewej manetce przy kierownicy zamiast jak normalnie w kierownicy... Reszta ok.
~jambis
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Wszystko pod ręką. Pokręteł za dużo też nie ma. Wersja podstawowa. Drażni mnie obsługa klaksonu, który jest umieszczony jako malutki przycisk w lewym przełączniku. Kiedy trzeba zatrąbić to nieumyślnie włączam kierunek lub długie światła :/
~Ursus
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Bardzo dobre rozmieszczenie przełączników i wskaźników. Łatwo można wszystko obsłużyć. Brak mi jednak uchwytu na napoje i podłokietnika, ale to można sobie łatwo i tanio dokupić.
~jamki
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Byłoby super gdybym nie musiał się gimnastykować przy rozgladaniu. Wszystkie pokrętła tam gdzie powinny być i tylko sposób włączania długich - do przyzwyczajenia się.
~H.R
Hatchback 1.2 60KM 44kW
wszystko na miejscu, całkiem przyjemne rozmieszczenie wszelkich pokręteł i przycisków, bez większych udziwnień, co mi osobiście się podoba.
~maciek nova 13 super
Hatchback 1.2 60KM 44kW
i ergonomia na piątkęktóra zasługuje na nagrodę i jeszcze twingo1 i twingo2 i clio3 i tak jest rodzina fajnych samochodów od renault do audi Q5..
~Cliak
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Brak regulacji kierownicy i fotela jednocześnie nieergonomiczne położenie kierownicy względem pedałów, zbyt wysoka pozycja za kierownicą, fotele wygodne
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 1.2 60KM 44kW
6,9
6,7
~Marcin
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Plastikowe pierdółki lubią się psuć. Rączka od fotela. Rączka od otwierania szyb, klamka. Albo może to ja za bardzo szarpie ;-)
Renault Clio II Hatchback