Oceny Renault Clio II Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW 1999-2010

Najnowsze oceny Renault Clio II Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW 1999-2010

1,3
~Piotr
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Dramat - Silnik szarpał skakał niewiadomo dlkaczego aż któregoś dnia po prostu padł. Auto do do dnia dzisiejszego jeździ jak ma ochote (dobrze że to drugi samochód w rodzinie), W silniku były wymienian swiece, kable, elektronika, wtryski pompa paliwowa a nawet katalizator bo było podejżenie, że i nic nie pomogło. Mechanicy rozkładają ręce i mówiąze tak musi być. Miejsca niezawiele, zawieszenie to pomyłka -sypie się. Elektryke chyba trzeba...
~ak
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Autko sprowadzone prawie 4 lata temu (lipiec 2014) ze Szwajcarii, od tego czasu jeździ prawie bez przerwy. Oczywiście zdarzają się małe problemy z elektryką, np. problem z otwieraniem szyby albo nie działający czujnik zmierzchu, ale generalnie jest bardzo dobrze!
4,1
~Marcia
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Autko mam od 3 miesiecy długo szukałam auta wszyscy namawiali na BMW,ale to autko podobało mi sie z nauki jazdy pomimo,że mam Clio 2,a uczyłam się na 3. Rozpędza sie szybko,hamulce sa super jak całe autko małe zgrabne mało pali moge z czystym sumieniem polecić :)
3,6
~nivomat
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Ogólnie można ocenić renault clio pozytywnie, mimo kilku słabych punktów ( zawieszenie, osprzęt silnika). Przy odpowiedniej dbałości i serwisowaniu można być z tego miejskiego samochodu zadowolonym.
~099konrad
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Moje Clio 2 1.4 16V 98KM. Z tym silnikiem bardzo dobre auto, komfortowe i ekonomiczne. Dynamika w porządku. Spalanie średnio 7.7 lpg na 100km. Części tanie. Zawieszenie mogłoby być twardsze. Ogólnie polecam auto, szczególnie 5-cio drzwiowe.
~ooolow
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Auto to mam od roku! Jestem mile nim zaskoczony szczególnie, że markę Renault uważałem za kiepską. A zrywność tego auta i dynamika jazdy po prostu coś niesamowitego. Miało być to auto dla mnie, ale żonie tak przypadło do gustu, że oddała mi nasze auto rodzinne (MAZDA 6) i zabrała Clio. Pozdrawiam
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
7,4
7,8
~Dario
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Jest to drugie moje Renault Clio II kupione w salonie (poprzednio 1,2 8v 1998r) obecnie 1,4 16v 2000r. Jest zaprzeczeniem wszelkich plotek o awaryjności Renault. Poza drobnymi rzeczami codzienne użytkowanie bez zarzutu. Chodź na razie ma przejechane dopiero 110 000 gdyż jest to drugi samochód w rodzinie :)
~sainz3@wp.pl
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
jestem bardzo zadowolony. wprawdzie przy ciężkiej nodze i klimatyzacji ten model pali dużo ale cała reszta wynagradza. zaprzeczenie teorii o francuzach. znajomi z serwisu renault mówią że clio wogóle nie widzą na serwisie. zgadza się. polecam. dla bardziej oszczędnych polecam wersję 1.2. to naprawdę wygodny i sprawny mały samochodzik. dobry na miasto, a dla dwójki i na wakacje
~Krzychu_gw
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Dość dobre auto . Nie psuje się , jest dynamiczne i stosunkowo oszczędne . ( Moje podane maxymalne średnie spalanie jest wygurowane , gdyż przez 100 km auto nie schodziło poniżej 4 tyś obr . i licznik pokazał średnie spalanie 13 , 2 l / 100km . )
~janek
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
auto ładne wygodne ale bardzo kapryśne- częste awarie cewek zapłonowych i elektroniki- któryś styk nie działa i auto działa w trybie awaryjnym- ciężko zlokalizować usterkę, nawet z komputerem a jest to bardzo uciązliwe, gdyż auto idzie na pół gwizdka. Poza tym jest ok
Renault Clio II Hatchback