Oceny Renault Clio II Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW 1998-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Renault Clio II Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW 1998-2010

~Robert
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Mam to auto od 3 lat. Kupiłem już z założonym gazem. Przejechałem już nim około 80.000km. Poza drobną awarią szyby nic się nie dzieje. Auto jest BARDZO dynamiczne, sprawia ogromną frajdę z jazdy. Wyprzedzanie również idzie bardzo sprawnie dzięki czemu jazda może być bezpieczniejsza. Żałuję tylko, że nie znalazłem wersji 5cio drzwiowej, bo ta 3 drzwiowa jest mało praktyczna jeśli ma się dziecko lub jeździ w więcej niż 2 osoby. Spalanie przy...
~Andrzej S.
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Witam. Posiadam to auto od około roku. Wcześniej jeździłem również małymi autami, ale też z mniejszymi silnikami. Zastanawiałem się długo czy 1.6 16V to dobry wybór... Czy nie wzrosną koszty eksploatacji. Teraz po roku mogę śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja!!! Oc w skali roku wyniosło mnie niecałe 90zł więcej niż w corsie (corsa 1.2 16V 68km), spalanie na bardzo podobnym poziomie!!! Po założeniu gazu jeździ się naprawdę tanio....
~Konrad
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Świetny samochód, naprawdę jestem z niego bardzo zadowolony, użytkuję już jakiś czas i jeszcze mnie nie zawiódł. Ma wszystko czego potrzebuję, a komfort jazdy jest jak z bajki. To auto spełnia wszystkie moje wymagania i zanim ktoś napisze, że "kierowcy Renaulta nie bzykają". niech wejdzie na lg mojej znajomej: @pobudzenie, bo ten mit został tam przeze mnie obalony :) Pozdrawiam.
~max
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
polecam samochodzik jest nie wiarygodnie szybki i zrywny. polecam wersje z mocnymi jednostkami które mają pełne wyposażenie klime, airbag x4 pełna elektryka szyby lusterka i podgrzewane, kubelkowe fotele, fabryczna zmieniarka, sport licznik. Po prostu same zalety polecam każdemu
~Berger
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
Dziwne połączenie - małe autko, duży silnik. Ale kompromis się udał - bardzo dobre osiągi i oszczędność - robiłem jak chciałem passata B5 mojego kumpla, mimo iż pod maską miał 1,8l i 125koni (i palił mu 11l). Do tego bezawaryjne- oprócz paru drobnostek z elektroniką.
3,3
~rafał (rafdyl@poczta.onet.pl)
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
oprocz super silnika bardzo dobrze wyprofilowane fotele, wyposażenie mam full więc niczego mi nie brakuje jeśli chodzi o wygodę, białe zegary, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów dodają uroku, fabryczne radio to też super wygoda (raczej nie ukradną i nie trzeba nosić), chociaż jest brzydkie jak noc, szersze gumy już fabrycznie lepiej wyglądają, jak mi ktoś powie co zrobić z co chwilę włączającą się kontrolką od airbagów to go ozłocę :-)
~e.krzyzak@bankbps.lublin.pl
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
samochód wygodny zarówno w ruchu miejskim ,jak i na trasie, odpowiednich gabatytów, pięciodrzwiowy, bezusterkowy, dobrze się prowadzi, ma duże przyśpieszenie co zwiększa jego bezpieczeństwo, PDW z klimatyzacją, sprowadzony z Francji
~Bond
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
auto na pewno godne polecenia dla osób szukających radości z jazdy.
3,7
~Bartek
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
samochód godny polecenia dla młodych kierowców z zacięciem sportowym, zanim wsiądą np. do clio sport, polecam, SAMOCHÓD DAJE DUŻO FRAJDY!!!!!!!
2,7
~Edip
Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
wiele wad...jesli ktos wiele jezdzi nie polecam!!! jesli jednak robi mniej niz 25 000 tys rocznie to moze byc:) autko da sie lubic mimo tylu jego wad i denerwujacego niechlujstwwa w wykonaniu
Renault Clio II Hatchback