Ocena kierowcy - Renault Clio II Hatchback

Andrzej S., 11 lat temu
Silnik 1.6 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 2002
Renault Clio II Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW 1998-2010 - Oceń swoje auto
Witam. Posiadam to auto od około roku. Wcześniej jeździłem również małymi autami, ale też z mniejszymi silnikami. Zastanawiałem się długo czy 1.6 16V to dobry wybór... Czy nie wzrosną koszty eksploatacji. Teraz po roku mogę śmiało stwierdzić, że była to bardzo dobra decyzja!!! Oc w skali roku wyniosło mnie niecałe 90zł więcej niż w corsie (corsa 1.2 16V 68km), spalanie na bardzo podobnym poziomie!!! Po założeniu gazu jeździ się naprawdę tanio. Mój egzemplarz jest jak na razie bezawaryjny. Bardzo bogate wyposażenie, np.: 6 poduszek i climatronic. Ja w tym momencie nie zamieniłbym tego auta na żadne inne z tego segmentu. Prowadzi się doskonale, 97% aut nie ma szans w odejściu spod świateł ( w zasadzie benzyniaki do 2.0 litrów zostają w tyle, można rozczarować nie jednego właściciela bmw, audi czy vw) wyprzedzanie na trasie bardzo komfortowe, klima bardzo wydajna, części tanie i ogólnie dostępne, bardzo ładna sylwetka i co najważniejsze to auto nie rdzewieje, podwójny i obustronny ocynk to mistrzostwo w tym aucie!!! Jestem BARDZO, BARDZO zadowolony. Gdybym miał cofnąć się w czasie to wybrałbym jeszcze raz clio 1.6 16V
Dziennik kosztów dla Renault Clio II Hatchback 1.6 16V 110KM 81kW
8,1