Oceny Renault Clio II Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW 2000-2010

Najnowsze oceny Renault Clio II Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW 2000-2010

2,9
~Polak z paryza
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
pracuje od 15 LAT NA SPRZEDAZY SAMOCHODOW W PARYZU SPRZEDAJEMY SAMOCHODY ROZNYCH MAREK PRACUJE JAKO ELEKTRO MECHANIK .MOIM ZDANIEM SAMOCHODY RENAULT SO BARDZIEJ KOMFORTOWE I BEZPIECZNIEJSZE ALE JEZLI CHODZI O NAPRAWE ,DLA MECHANIKA JEST TO GALERA JAK MOWIA FRANCUZI PRZYKLAD;WMIANA ZAROWKI SWIATEL DROGOWYCH WZGLEDNIE SZOSOWYCH ZABIERA SREDNIO 45MINUT PONIEWARZ NALERZY ZDJAC PRZEDNI ZDERZAK I WYMONTOWAC LAMPE ITD PO ZATYM BEZ WALIZKI TZ....
~Karol
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
Biorąc pod uwagę lata produkcji oraz segment auta uważam że nie ma tragedii. Mi osobiście ta stylistyka jak i silnik odpowiadają. Mam wersję TechRoad co wskazuje na koniec produkcji ale klimy nie dali.
~mt
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
mam go okolo 3 miesiecy , super samochod do miasta wszedzie wejdzie , widocznosc suoper i z tym silnikiem rowniez na trase , oszczedny i dynamiczny , na trasie nie meczy sie ... jednym slowem gokard maly popierdalak za ta cene i rocznik nie wiedze konkurenta za vw 4-5 tys bym musial dorzucic
~radek W
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
polecam ten samochód ale z silnikiem diesla dti, różne wersje wyposażenia, mam wersje rxt bardzo bogatą, blacha ocynkowana więc rdza nie tyka, spalanie zadowalające, części jak do innych, cena nie zwala z nóg,
~piotras@interia.pl
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
autko bogato wyposażone (wersja RXT) i ogólnie przyjemne w prowadzeniu. Największe wrażenie zrobiła na mnie dynamika i oszczędność silnika - to prawdziwy komfort móc sobie mocniej ponaciskać na gaz bez obawy o przykre konsekwencje finansowe podczas kolejnego tankowania ;) Jeżdże nim od kilku miesięcy - na razie bezawaryjnie - jeśli tak będzie przez dłuższy czas , to będę mógł utwierdzić się w słuszności dokonanego zakupu
~facebook.com/28cali
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
Mały minus za elektrykę. Ale z tym łatwo sobie poradzić. Blacha ocynk, mechanika prosta, zawieszenie na sprężynach
~kuku
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
super autko, ma dobre przyśpieszenie naprawde mało pali niskie koszty utrzymania. Polecam.
4,1
~mariolkaclio10@interia.pl
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
ogolnie auto dynamiczne ,świetnie radzi sobie na startach i przy wyprzedzaniu bardzo dobra widoczność.Nie polecam niedzielnym kierowcom bo to żywioł w r ekach
3,5
~szjurek
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
OGÓLNIE CLIO2 ,19dTi z klimą spisuje sie nieżle małe zużycie paliwa ,brak schematów elektrycznych tego typu auta.
~janiak.marketing@pf.pl
Hatchback 1.9 dTi 80KM 59kW
w 1,9 dti jest bardzo dobre wyposażenie szkoda że z takim wyposażeniem nie ma unas w standardzie.
Renault Clio II Hatchback