Oceny Renault Clio III Grandtour Phase II

Renault Clio III Grandtour Phase II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Renault Clio III Grandtour Phase II

~Tomasz
Grandtour Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Jak na razie bezawaryjne auto miejskie z dużym potencjałem bagażowym. Pojemność bagażnika w tym wariancie (Grandtour) jak w autach wyższej klasy. Bardzo pomysłowa podwójna podłoga bagażnika, a przy tym płaska powierzchnia podłogi. Wygląd auta to już kwestia gustu, ale całkiem nieźle się prezentuje. Wewnątrz miejsca dla pasażerów i kierowcy pod dostatkiem, ale dla 3 osób na tylnej kanapie zdecydowanie za mało. Jakość materiałów przeciętna i...
3,5
~systembolaget
Grandtour Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Samochód posiadam od roku, przejechałem nim do tej pory ok. 35 000 km. Jest zupełnie przeciętny. Nie wyróżnia się wyglądem zewnętrznym. Wewnątrz jest dość brzydki z uwagi na niskiej jakości twarde plastiki, z których wykonane jest niemal całe wnętrze. Wnętrze utrzymane jest w mało porywającej, szarej kolorystyce. Pomimo dość niskiej estetyki, samochód jest ergonomiczny i co jest jedną z jego większych zalet, jest bardzo prosty konstrukcyjnie....
~Lukasz
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Posiadam moje Renault od prawie 4 lat od nowości, przejechałem nim ponad 60tys km. Auto spisuje się poprostu rewelacyjnie. Przed tym zakupem nie byłem zwolennikiem aut z Francji, ale ta Renówka kompletnie zmieniła moje nastawienie. Silnik 1.2 TCE sprawia wrażenie jak by się jechało 1.6 lub nawet 1.8, ju ż od 2-2,5 tyś obrotów auto bardzo ochoczo przyspiesza i tak aż do 130-140km, gdzie zaczyna brakować mocy i dynamika spada. Dla rodzinki 2+1...
~Tomek
Grandtour Phase II 1.5 dCi 75KM 55kW
Zalety: Samochód mało awaryjny, niskie spalanie, duży bagażnik; dość niskie koszty eksploatacji Wady: Mało miejsca dla pasażerów - tak naprawdę samochód 4-osobowy; jakość wykończenia średnia; dość duży hałas podczas jazdy; z poważniejszych awarii - wymiana chłodnicy (brak szczelności)
3,8
~Tomek
Grandtour Phase II 1.5 dCi 75KM 55kW
Samochód jest mało awaryjny, ekonomiczny i spory bagażnik. Wady: dla 4 osób ok., ale 5 osób jedzie nim mało komfortowo bo jest za wąski. Z poważniejszych rzeczy do wymiany po kilku latach użytkowania była chłodnica (brak szczelności).
~Jarek
Grandtour Phase II 1.5 dCi 88KM 65kW
Ogólnie samochód jest bardzo przyjemny, zarówno cicha praca silnika jak i spalanie miło zaskakuje. Jestem przyznaję fanem tej marki, tak więc może troszkę nazbyt subiektywnie oceniam, jednak jest znacznie dla mnie wygodniejszy od scenica czy mastera (wiem, nie ten segment :) )

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Snickers
Grandtour Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Kupiłem samochód w salonie i muszę przyznać, że jest na prawdę bezawaryjny, dobrze spasowany, nic nie trzeszczy, dobrze rozplanowane wnętrze, dobrze się w nim czuję. Podróżujemy dużo po świecie czasem z przyczepą kempingową. W tym roku Afryka :)
~Labusch_
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Ogólnie samochód z każdym kilometrem bardziej mi się podoba. Wizualnie to oczywiste dla pasjonata francuskiej motoryzacji. A jeśli chodzi o praktyczność to długie trasy udowodniły moje przekonanie że taka ilość miejsca wystarczy a na co dzien nie jest potrzebny większy samochód.
~m.szpak
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Jak na auto w tej cenie oraz w tej klasie dość dobre. Przestronny bagażnik - dla jazdy po mieście wręcz spory, na wakacje tez można się spokojnie zmieścić. Spalanie zadowalajace, kultura pracy silnika także ok. Auto godne polecenia. JEdynei czego brakuje to większej dynamiki na małych obrotach ale to zapewne jeszcze niedostateczna umiejętność jazdy z turbiną.
3,2
~Ronalinio
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Autko ok, poza spalaniem zawiesznie za miękkie na takie pseudo kombi, źle wybiera nierówności i huśta. Większe podmuchy wiatru potrafią zmienictrajektorię lotu przy prędkościach już powyzej 130 km/h
Renault Clio III Grandtour Phase II