Lista ocen Renault Clio III Grandtour Phase II (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~apo
Grandtour Phase II 1.5 dCi 75KM 55kW
Regulacja fotela kierowcy w pionie pozwala dostosować fotel pod swoje wymiary. Przy moich 183 cm, fotel ustawiony jest w najniższej pozycji i mam dobrą widoczność w przód i tył więc ok. Brakuje podłokietnika.. Zerowe trzymanie na boki w połączeniu ze zbyt miękkim zawieszeniem daje nam niezapomniane wrażenia na szybkich wirażach. Na tylnej kanapie w zasadzie komfortowo mogą podróżować najwyżej dwie osoby. Homologacja na 5 osób to jakiś...
~Lukasz
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Jak na auto klasy B miesca jest całkiem sporo. Siedzenia są wygodne. 5-6- godzina jazda nie męczy. Niestety dla mnie wysokiej osoby (mam 190cm) muszę odsunąć mocno fotel do tyłu i wtedy z tyłu jest bardzo ciasno, tak ciasno, że dziecko w foteliku ma bardzo mało miejsca na nogi... Jak za kierownicą siedzi moja żona (160cm) miejsca z tyłu za kierowcą jest dużo więcej.
~apo
Grandtour Phase II 1.5 dCi 75KM 55kW
Siedzenia są dosyć wygodne i trasa kilkuset kilometrów nie będzie męcząca. Sporo miejsca nad głowami, mogę wygodnie podczas jazdy postawić lewą nogę na stopce (mam 183 cm wzrostu). Z tyłu po odsunięciu foteli już tak super nie jest, no ale to ciągle tylko clio...
~Jarek
Grandtour Phase II 1.5 dCi 88KM 65kW
Tutaj można by napisać esej. W skrócie będzie to tylko cytat przyjaciela, którego podwoziłem do pracy. " Ty, ale tu masz w ... miejsca więcej niż ja w punciaku!" - Siedział z tyłu za kierowcą, a sam posiada grande punto z 2009.
~Snickers
Grandtour Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Naprawdę nadmuchali ten samochód, czuję się bardziej komfortowo niż w A4 u kolegi. Kanapa dzielona 2/1 składa się na płasko. W poprzek może się wyspać 1 dorosła osoba. Odchylając podłogę bagażnika ukazuje się nam praktyczny schowek.
~Labusch_
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Jak na samochód miejski jest bardzo dobrze. Z przodu spokojnie do 1,9m wzrostu z tyłu ciutkę mniej. Na nogi miejsca z przodu bardzo dużo a z tyłu dużo jak na samochód miejski. Porównywalne ze starą Megane I
~Tomasz
Grandtour Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Z przodu bez zastrzeżeń jak na auto miejskie, z tyłu nieco gorzej, ale tragedii nie ma. Natomiast nie najlepiej to wygląda gdy siedzą z tyłu 3 osoby, wówczas jest naprawdę ciasno.
~Michał
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Z przodu miejsca jest bardzo dużo. Tylne fotele niestety już nie prezentują takiego komfortu. Osoby większe > 180 cm będą z pewnością zdrętwiałe po dłuższej jeździe
~m.szpak
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Dla jazdy 2+1 (także 2+2) miejsca jest wystarczajo. Regulowany fotel kierowcy także daje spory komfort jazdy.
~systembolaget
Grandtour Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Jak na tę klasę i wielkość samochodu miejsca w środku jest zaskakująco dużo.
Renault Clio III Grandtour Phase II