Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d Phase II (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
To największa zaleta - pewne prowadzenie i doskonałe wyczucie drogi. Najlepsze ze wszystkich aut jakie miałem. Trzyma prostoliniowość jazdy, nie myszkuje, wspomaganie uzależnione od prędkości - świetnie dobrane. Hamulce ostre jak brzytwa, dozowanie siły hamowania dosyć trudne - łatwo można wylądować z nosem na szybie.
~3_14-ter
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Dość komfortowe, a jednocześnie zaskakująco "mięsiste" podczas wybierania rodzimych dziur, przewidywalne zachowanie także w szybko pokonywanych zakrętach (co widać po jeździe większości PH podróżujących tych modelem), z usług ESP korzystałem zaledwie raz na mokrej kostce ronda przy jakichś 55 km/h.
~Barri
Hatchback 5d Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
prowadzi się rewelacyjnie, jak na ten segment, trzeba tylko pamiętać żeby zdjąć nogę z gazu w zakrętach (potrafi wyweźć na zewnątrz zakrętu) wtedy nadmiar mocy najbardziej przeszkadza ;]
~W4s1k
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Wspomaganie jak dla mnie trochę za mocne ale to auto miejskie, więc tak pewnie musi być. Clio ładnie trzyma się na łukach i nie ma przechyłów na boki przy szybszym pokonywaniu zakrętu.
~Gregor
Hatchback 5d Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Dość wygodny. Można spokojnie porównać do aut z segmentu C jeżeli chodzi o komfort. Szybkiej jazdy po krętej drodze lepiej nie próbować. To auto nie do tego.
~Yoshi96
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
Prowadzi się poprawnie i przewidywalnie. Manewry na parkingu czy wąskich uliczkach to czysta przyjemność.
~bart
Hatchback 5d Phase II 1.5 dCi 75KM 55kW
Auto przy przy prędkościach autostradowych średnio stabilne podatne na podmuchy wiatru
~Adrian
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
jak sie dba tak sie ma. Ja nie szaleje po dziurach i zawieszenie mam całe
~Kamil Rożek
Hatchback 5d Phase II 1.2 16v 75KM 55kW
trwale zawiesznie, raz wymienilem sworzeń jak żona wpadała w dziurę z wodą
~irek_tr
Hatchback 5d Phase II 1.5 dCi 65KM 48kW
Nastawiony na komfort ale dość trwały.
Renault Clio III Hatchback 5d Phase II