Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d (205)

~Włodek
Hatchback 5d 2.0 16V 140KM 103kW
Nic wyjątkowego, ale 140 koni na taką lekką budę w zupełności wystarczy. 8 i pół sekundy do setki czyni auto jednym z szybszych na ulicach. Wielu było zaskoczonych oglądając mój tylny zderzak ;) kultura pracy silnika dobra, moment obrotowy niezbyt wysoki, ale dobrze rozłożony , auto ciągnie równo na każdych obrotach aż do odcięcia. Niestety kłopotliwa regulacja zaworów, ale to jeszcze przede mną. (Silnik)
~Kamilloski
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Samochód może się podobać lecz nie musi. Mnie się podoba i komfort jazdy jest bardzo dobry jak na auto miejskie byłem bardzo pozytywnie zaskoczy. Wygodne fotele i widoczność sorawiają że nie ma problemu z poruszaniem się samochodem w ciasnych uliczkach. Moja wersja Alizee ma wszystko co uważam za standard wyposażenia na dzisiejsze czasy. Duży plus za radio które automatycznie się zgłaśnia gdy zwiekszamy prędkość a zmniejsza gdy zwalniamy. Tak...
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Samochód warty uwagi, szczególnie warto brać pod uwagę wersje po lifcie, które mają poprawione niektóre bolączki jej wersji :) Według mnie nie ma co się bać Renault, o ile są to auta normalnie eksploatowane, a nie zajechane. Auto niejednokrotnie lepsze od niemieckich konkurentów. Ogólnie polecam. Zapraszam do dalszej lektury w konkretnych kategoriach :)
2,9
~Patryk
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Kupiłem auto od swojego dziadka w stanie idealnym i z bardzo małym przebiegiem - wcześniej jeździłem też takim na elce z LPG. Dla odmiany po poprzednim Renault - fajnym ale bardzo zawodnym, Clio miało być bezawaryjne i tańsze w utrzymaniu - i było. Samochód mimo, że z małym silnikiem i niskim wyposażeniem dość mi się podobał, ale entuzjazm po kupnie szybko minął, w zasadzie - im dłużej posiadam to auto, tym mnie bardziej irytuje. Główne minusy...
3,1
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Auto spełnia swoje zadanie, wozi z punktu A do punktu B. Jednak wciąż brak tego czegoś w tym aucie. Silnik mam wrażenie że trochę delikatny jak na swoją moc. Na początku była radość z auta, ale w chwili obecnej raczej nie zdecydowałbym się na jego ponowne kupno. Było stary opel, teraz jest renówka, będzie trzeba następnym razem poszukać czegoś z innej marki, albo może znów któryś opel :)
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Naprawdę przyjemne auto. Bardzo dobrze trzyma się drogi, świetnie hamuje i bardzo łatwe w parkowaniu. Pojemne autko z dużym i foremnym bagażnikiem. Świetnie przemyślany system z kołem zapasowym (pełnowymiarowe) pod autem.
~Michal
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Uważam to auto za godne polecenia. Może i niemieccy konkurenci są bardziej cenieni ale szczerze mówiąc nie wiem dlaczego. Może kiedyś coś w tym było. Ale na dziś - nie widzę różnicy. Raczej przewagę na stronę francuza ! Po pokonaniu 100 tys km myślę, że jest to ocena obiektywna.
~Jokero
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo przyjemne miejskie autko, które również w trasie spisze się na 5+ (dzięki silnikowi). Jeżeli ktoś nie oczekuje wykończenia wnętrza na poziomie Maybacha będzie w 100% zadowolony. Najlepszy z dotychczas posiadanych przeze mnie samochodów. Bardziej komfortowego auta miejskiego nie znajdziecie.
~Martenka
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo fajne auto. Kupowaliśmy je jako drugie auto (dla żony), ale ono daje taki fun z jazdy (a do tego jest nim łatwo zaparkować centrum), że BARDZO często sam nim jeżdżę.

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Michał_S
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Piszę tą ocenę w nieco ubogim charakterze, ponieważ opisuję auto na którym miałem kurs prawa jazdy. Jednak myślę że 33 godziny jazd wystarczają, żeby co nieco powiedzieć na temat tego auta. Zacznę od pozytywów: mocny i oszczędny silnik, \"ostre\" hamulce (dla doświadczonych), przestrzeń w środku, świetne sterowanie radiem, wygodna pozycja za kierownicą oraz komfort jazdy. Negatywy: \"ostre\" hamulce (dla nieskordynowanych kierowców), problemy...
Renault Clio III Hatchback 5d