Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d (108) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 98 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Z przodu Ok. Ale jeśli ktoś chciałby usiąść z tylu to ma problem. Chyba ze usiądzie na środku i każda noge włoży we wnękę dla dwóch pasażerów którzy powinni siedzieć obok. Raczej samochód dwuosobowy.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Przestrzeń tego auta mogła by zawstydzić nie jedno auto z wyższego segmentu. Z tyłu sporo miejsca dla dwóch osób, w 4 osoby można spokojnie jechać w dalszą podróż, z dodatkową piątą osobą już trochę ciasno.
~Rafał
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Bardzo dużo miejsca jak na auto tych gabarytów. Mam 1,8 m wzrostu, a mimo to za mną mieści się dorosła osoba i nie narzeka na miejsce na nogi. Nie jechałem w 5 os, ale w 4 naprawdę komfortowo.
~diabeł
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Na tą klasę rewelacja, grande punto wymięka, 207 przy cliówce też nie ma się czym pochwalić, a nowa fiesta to już tragedia. Jedynie Kia Venga pod tym względem wygrywa ale jest 5 tyś zł droższa.
~Baśka
Hatchback 5d 1.5 dCi eco2 70KM 51kW
Taka sobie. Niewygodnie, ciężko gdzieś dostać, trochę ciasno na 5 osób. Brakuje małego pojemnika typu popielniczka; brakuje zamknięcia półeczki na środku deski. Uchwyt na kubki bardzo niewygodny.
~bartuncio@wp.pl
Hatchback 5d 1.2 16V 101KM 74kW
Jak na taki mały samochód, z przodu jest bardzo wygodnie, niezłe fotele.Z tył ciut gorzej, ale to norma w tej klasie.Bagażnik, ustawny i całkiem pojemny, w razie czego można złożyć siedzenia.
~rafi wawa
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Nowe Clio zapewnia bardzo dużo przestrzeni wewnątrz. Mam 186 cm wzrostu i przy moim ustawieniu fotela kierowcy, można wygodnie za mną usiąść. Nie ma co się dziwić - wymiary Clio mówią same za siebie.
~candino@autograf.pl
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
Żadnych rewelacji. Nic mnie w obecnym modelu nie zaskoczyło. Przód poprawnie, tył wystarczający dla dzieci do 15 lat bo dorosła osoba będzie miała problemy z wsiadaniem i wysiadaniem - sprawdziłem.
~Kisiel 133
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jeżdżę tylko z przodu i uważam że miejsca jest wystarczająco, co do tylnej kanapy trudno mi cokolwiek powiedzieć bo rzadko miewam tam pasażerów, ale miejsca chyba nie jest tam zbyt dużo
~Bh
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Super, samochód bardzo przestrzenny z przodu i z tyłu. Z tyłu wysoki i dużo miejsca. Bagażnik jest duży i co ważne wchodzą na długość torby podróżne, więc jest bardzo ustawny.
Renault Clio III Hatchback 5d