Lista ocen Renault Clio III Hatchback 5d (125) - Całokształt

Na liście zabraknie 81 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Hatchback 5d 1.5 dCi 68KM 50kW
Całokształt dość kiepski. Z uwagi na usterki spowodowane zastosowanym silnikiem diesla. Nie powinno być tak, że nawet serwis nie jest w stanie naprawić samochodu.
~Martenka
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo fajne auto. Kupowaliśmy je jako drugie auto (dla żony), ale ono daje taki fun z jazdy (a do tego jest nim łatwo zaparkować centrum), że BARDZO często sam nim jeżdżę.
~mmatkowski@o2.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Fatalne i drogie Serwisy a przez to fatalnie oceniam Renault. Serwis auto wydają zawsze brudne i nie terminowo. Promocje dla Serwisów a nie dla klientów, brak regulaminów
~Magic
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Nie polecam szczególnie biorąc pod uwagępodejście jak na tę chwilę podejście dealera i przedstawiciela Renault na Polskę. Ostatni raz nowe Renault - znajomym też nie polecam
~Tomek
Hatchback 5d 1.5 dCi 86KM 63kW
Jestem zadowolony z auta, nowe oszczędne i wygodne. Troche za twarde i orginalny podłokietnik trzeszczy i jest owszem wygodny, ale przeszkadza w zapinaniu pasów i ręcznym.
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
jako auto do miasta idealne, po za tym naprawdę uważam że ładne zarówno w środku jak i na zewnątrz, komfortowe i jak na tak mały samochód, przyzwoicie wykonane, oraz bezpieczne
~erikwo@wp.pl
Hatchback 5d 1.5 dCi 105KM 77kW
Auto ogólnie super.Wyposarzone prawie we wszystko co potrzebuje kierowca.Gdyby nie cena nowych pompo-wtrysków w serwisie ( 1500 za szt.+ wymiana 270) to było by o;k
~max714
Hatchback 5d 1.4 i 16V 98KM 72kW
porównywałem kilka modeli m.in Honde Jazz, VW polo, toyote yaris II i szczerze powiedziawszy jestem bardzo zadowolony że wziełem renault Clio a nie żaden z modeli konkurencji .
~Jarecki
Hatchback 5d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Bardzo fajne, tanie w eksploatacji i niezawodne auto. Niskie spalanie, poza serwisem olejowym i drobiazgami naprawdę niezawodne i nie generujące kosztów

Usterki Renault Clio III

Renault Clio III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Doc
Hatchback 5d 1.2 16V eco2 75KM 55kW
Takie male auto a cholernie nieekonomiczne!-nigdy wiecej Renault.Niska jakosc wykonania.BArdzo delikatne-po kilku dziurach sypie sie zawieszenie.
Renault Clio III Hatchback 5d