Lista ocen Renault Clio IV Hatchback 5d Facelifting (27) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mateusz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
Chłodzenie latem bez zarzutów. Minuta lub dwie i jest przyjemnie. Grzanie też bez zarzutów. Wentylatorki ciche i odpowiednio wydajne. Za to ogromny minus za to, że przy włączonym trybie auto klima kompletnie nie daje rady z parowaniem szyb. Jak na zewnątrz jest wysoka wilgotność lub mocno pada deszcz, to trzeba ręcznie poustawiać.
~Xcv
Hatchback 5d Facelifting 1.2 75KM 55kW
Na 1 biegu wiatraki działają bardzo cicho - jest w ogóle nie słychać nawiewów. Wystarczy to na odparowanie pojazdu. Klimatyzacji manualnej nie testowałem z powodu zimowej aury. Auto nagrzewa się szybko. Ogólnie jest bardzo dobrze w tym punkcie.
~Jonasz
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
W wersji z manualną klimatyzacją wszystko działa ok - nie ma problemów z odparowywaniem szyb w deszczowe dni (nie wiem jak z chłodzeniem latem), ogrzewanie wydajne, dmuchawa pracuje o wiele ciszej, niż w Clio 3.
~Piter1966
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 76KM 56kW
Ogrzewanie srednio wydajne, podgrzewane fotele przednie trochę ratują sytuację w zimie. Klima maualna wg mnie działa wydajnie choć nie było jeszcze prawdziwych upałów. Wentylacja ok.
~Mateoo
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
Bezproblemowa wentylacja, , idealnie wyciąga wilgoć z wnętrza. Klimatyzacja szybko schładza latem, a zimą ogrzewanie sprawnie nagrzewa wnętrze.
~ROMI57
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 76KM 56kW
Klimatyzacja automatyczna (jednostrefowa) działa sprawnie, wentylacja i ogrzewanie OK.
~pepe
Hatchback 5d Facelifting 1.2 Energy TCe 118KM 87kW
automatyczna klima działa ok, choć czasami w deszcz trzeba wspomagać się odparowywaniem szyb
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo dobra, mam automatyczna klimę która bardzo pomaga w utrzymaniu optymalnych warunków w kabinie
~Marcin
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Klima ok, zima przy minusie ogrzewanie minimum trzeba nastawić na 3
~Andrzej J
Hatchback 5d Facelifting 1.2 75KM 55kW
bardzo słabe wentylowanie, a klima byle jaka - szybko zaczyna śmierdzieć.
Renault Clio IV Hatchback 5d Facelifting