Lista ocen Renault Clio IV (12)

~Darek
Grandtour Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Miałem 7 samochodów życiu , niestety od Renaulta bardziej denerwowała mnie tylko Skoda 120L ....... Auto kupione jako roczne z przebiegiem 20 000 u dealera Renaulta. Jeszcze Clio IV ale produkcja 2020. Z zewnątrz piękne .... i na tym się kończą zalety . Ja sprzedałem po roku z ulgą.
~gosccc
Grandtour Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Po kilkunastu latach jeżdżenia używanymi autami kupiłem Clio Grandtour jako nowe z salonu. Miałem dość szukania używanych złotych graalow i zastanawiania się co mógł ukryć sprzedający. Wybrałem segment B w nadwoziu combi, jeżdżę 90% przebiegu w mieście i jestem z wyboru bardzo zadowolony. Rozpatrywałem bardzo wiele aut, każde miało swoje plusy i minusy, stanęło na Clio poniewaz wg mnie ma bardzo dobre prowadzenie, a Renault ma świetne...
~how_much
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Nie można niczego złego napisać jeśli jest się zadowolonym z pojazdu. Praktyczne, moim zdaniem wyróżniające się na drodze. Posiada własny niepowtarzalny styl. Ekonomiczne. W ciągu 2 lat od nowości do tej pory bezawaryjne. Świetne jak tę klasę samochodu wyposażenie.
~JUREK
Hatchback 5d Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Ładne zgrabne autko,po mieście super, na trasie mogło by być trochę ciszej- powyżej 120km/h.
~Igor
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Bardzo ładny dynamiczne auto do miasta. Jak na tę klasę jest naprawdę dobrze wyposażony. Silnik jest dość paliwożerny, ale za to nic się z nim nie dzieje i w mieście mocy mu nie brakuje. W tej cenie naprawdę nie da się chyba znaleźć nic fajniejszego, zwłaszcza, że auto bardzo dobrze się prowadzi. Z minusów: awaryjność klimatyzacji (w każdym Clio trzeba wymienić wężyk - koszt ok. 1000zł), słaba jakość wnętrza.
~Mike
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Rewelacja! Bezaawaryjny, wygodny i pojemny. Dwa wyjazdy na balkany bez najmniejszych problemów. Mimo roznej jakości dróg oraz tankowań na nieznanych albanskich stacjach benzynowych, wszystko ok. Polecam.
~Jaro 79
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Bardzo nowoczesny samochód. Jak na klasę B całkiem pakowne kombi.
~Mikołaj
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Auto dobrze trzyma się drogi. Przy bocznym silnym wietrze czasami buja delikatnie autem. (Układ jezdny)
~Mikołaj
Dziennik kosztów dla Renault Clio IV
9,2
~Maciek
Hatchback 5d Facelifting 0.9 TCe 90KM 66kW
Po 6000 km przebiegu wnętrze zaczęło wydawać różne odgłosy.. Jak ktoś jest wrażliwy na tym punkcie to niech nie kupuje. Poza tym - biorąc pod uwagę cenę samochód można polecić. Silnik jest ok, ale nic poza tym.