Lista ocen Renault Clio IV (169)

3,8
~Grzegorz
Hatchback 5d TCe 90KM 66kW
Auto,w którym po 15 tyś do wymiany wahacz (ok.pewnie uderzyłem z dziurę itd itp.....), po 60000 tyś wymiana TERMOSTATU W SILNIKU (raczej niczym nie uderzyłem:) niesprawna klimatyzacja po 2 latach i jednym miesiącu użytkowania,czyli już nie w ramach gwarancji) :))))obecnie próba naprawienia klimatyzacji od ponad miesiąca (brak przewodu,który na potęgę pęka w Clio stąd wielu klientów oczekiwało nawet po 2 miesiące na naprawę ramach...
~Baon
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Posiadam auto krótko więc moja ocena nie jest do końca opiniodawcza. Na rqazie jest lepiej niż myślałem.
3,6
~syn Ferdka
Grandtour Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Bardzo słaby silnik - ale za to spełnia normy baranów unijnych - ocena 1 Reszta na 4
2,8
~Mot
Hatchback 5d Facelifting 1.5 Energy dCi 90KM 66kW
Raczej odradzam zakup. Na szczęście nie kupiłem w salonie "na kredyt" na kilka lat. Odradzam zakup ze względu na wyjątkowo niewygodne fotele, kiepska jakość plastików i mierne wyniki spalania, o dynamice jazdy już nie wspominając. Zakup auta może tłumaczyć tylko wyjwyjątkowo atrakcyjna cena dla klientów flotowych.
~Mikołaj
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
Auto dobrze trzyma się drogi. Przy bocznym silnym wietrze czasami buja delikatnie autem. (Układ jezdny)
~Mikołaj
Grandtour 0.9 TCe 90KM 66kW
1,2
~Marek
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Wygląd może się podobać kobietom albo rowerzystom to plus. Pozostałe rzeczy to minus. Odradzam kupowanie tych "samochodów". Sypie się wszystko, trzeszczy, lata, stuka, a auto salonowe.
~gryf
Hatchback 5d Facelifting 0.9 Energy TCe 90KM 66kW
Auto bardzo dobrze wykonane . Bardzo dobre materiały w kabinie , no i ten francuski klimat.
3,1
~Bogdan
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Ładny, zgrabny samochód miejski, dalsze wypady mniej komfortowe, mało przyjemności z podróżowania (brak komfortu).
3,8
~Ania
Hatchback 5d 1.2 16V 75KM 55kW
Auto mam dopiero parę miesięcy. Z plusów - wygląd (czerwona bestia zwraca uwagę) , super wnętrze. Z minusów - głośny silnik przy prędkości powyżej 100 km/h, słabe przyspieszenie, beznadziejna widoczność z tyłu.