Lista ocen Renault Clio (2175)

~Jokero
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo przyjemne miejskie autko, które również w trasie spisze się na 5+ (dzięki silnikowi). Jeżeli ktoś nie oczekuje wykończenia wnętrza na poziomie Maybacha będzie w 100% zadowolony. Najlepszy z dotychczas posiadanych przeze mnie samochodów. Bardziej komfortowego auta miejskiego nie znajdziecie.
3,6
~nivomat
Hatchback 1.4 16V 98KM 72kW
Ogólnie można ocenić renault clio pozytywnie, mimo kilku słabych punktów ( zawieszenie, osprzęt silnika). Przy odpowiedniej dbałości i serwisowaniu można być z tego miejskiego samochodu zadowolonym.
~k
Grandtour 1.2 TCE 101KM 74kW
Silnik pracuje cicho, sprawnie radzi sobie z autem. Bardzo miło zaskakuje elastyczność (pozdrowienia dla turbosprężarki) i szybkość reakcji na naciśnięcie na pedał gazu. Co ważne, silnik ten to bardzo prosta i sprawdzona konstrukcja z dołożoną nowoczesną turbosprężarką (co istotne jest ona chłodzona wodą). Żadne czary-mary, solidny silnik + nowoczesne rozwiązanie w postaci turbinki. (Silnik)
~Martenka
Hatchback 5d 1.2 TCe eco2 100KM 74kW
Bardzo fajne auto. Kupowaliśmy je jako drugie auto (dla żony), ale ono daje taki fun z jazdy (a do tego jest nim łatwo zaparkować centrum), że BARDZO często sam nim jeżdżę.
3,5
~Maarkiz
Hatchback 1.2 60KM 44kW
Ogólnie na początku byłem niezadowolony - ale po przejechaniu kilku tysięcy km moja ocena zmienia się. Akurat trafił mi się egzemplarz niezbyt ładny - (okazało się, że powypadkowy ale dobrze naprawiony w każdym razie)i można się nieco przyczepić do wyglądu, Natomiast jeździ się nim całkiem przyjemnie - gdyby trochę mniej palił to już by była sama radość :)
3,8
~Hubert89k
Hatchback 3d 1.2 i 16V 75KM 55kW
Samochód idealny do przemierzania miasta. Dynamiczny, zwrotny i niezbyt duży. Łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu. Odradzam tym, co chcą nim jeździć w dłuższe trasy. Ten samochód z tym silnikiem po prostu się do nich nie nadaje. W mieście super, w trasie padaka :)
~Labusch_
Grandtour Phase II 1.2 TCe 16v 100KM 74kW
Ogólnie samochód z każdym kilometrem bardziej mi się podoba. Wizualnie to oczywiste dla pasjonata francuskiej motoryzacji. A jeśli chodzi o praktyczność to długie trasy udowodniły moje przekonanie że taka ilość miejsca wystarczy a na co dzien nie jest potrzebny większy samochód.
3,4
~fazu123
Hatchback 1.4 75KM 55kW
ogólnie autko oceniam dobrze, mimo drobnych pierdół nie wymagających jakiegoś szczególnego nakładu finansowego w sumie do auta się wsiada i jedzie jeśli zachowuje się właściwy sposób eksploatacji samochodu, nie szarżuje za bardzo, wymiana płynów w odpowiednim czasie, wtedy nawet jak coś tam za brzęczy w autku to można być spokojnym, że zawsze się dojedzie do domu mimo że z drobną usterką
~Krzysiu
Hatchback 1.5 dCi 65KM 48kW
Chciałem mały samochód ponieważ poruszam sie głownie po miescie, ogladałem od mega tandetnego polo poprzez skrzypiącą corse z ochydnym dieslem 1.7 i taboretami zamiast foteli, nie wytrzymalbym na nich 2 minut!!o Clio pomyślałem przez ojca który w latach 90 poruszał sie pierwszą ganeracją tego modelu i nigdy nie da sobie złego słowa powiedzieć o tym autku. Dzisiaj nie żałuje kupna Clio , jestem w stanie polecić ludziom te francuskie autko . Co...
Dziennik kosztów dla Renault Clio
8,2
~bazyl123
Hatchback 1.2 i 16V 75KM 55kW
* Witam wszystkich. * Mam Clio od 6 lat i jestem zadowolony z tego samochodu i nie zamierzam go zmieniać. Auto już ma 10lat i 150tys., dbam o nie więc wygląda jak nowe, a to głownie dzięki dobrej jakości karoserii bo nie rdzewieje, można powiedzieć tylko myć i jeździć ;) W środku też nie widać zużycia, a zawieszenie i mechanika w normie. * Jazda jest przyjemna, dobrze trzyma się drogi i amortyzuje nierówności. Auto jest bezpieczne i ma 4...
Renault Clio